Politie neemt 185 kilo illegaal vuurwerk in beslag

vuurwerkNOP

VWC lid
Vriescheloo - Woensdagavond heeft de politie in een woning in Vriescheloo bijna 185 kilo vuurwerk in beslag genomen.


De politie stelde een onderzoek in nadat er informatie was binnengekomen dat in deze woning een grote hoeveelheid vuurwerk aanwezig zou zijn. De 51-jarige bewoner is aangehouden en verhoord. Het in beslag genomen vuurwerk bestaat voor een groot deel uit illegaal vuurwerk zoals nitraatbommen. Het vuurwerk is afgevoerd en zal worden vernietigd. Tegen de man wordt proces-verbaal opgemaakt.

Vanwege de gevaarzetting is het niet toegestaan om meer dan 25 kilo uurwerk in huis te hebben.

Bron: http://www.blikopnieuws.nl/bericht/152510/Politie_neemt_illegaal_vuurwerk_in_beslag.html
 
En natuurlijk weer het heerlijk woord nitraatbommen. Het is gewoon NITRAAT. En dat woord bom is natuurlijk weer een leuke truc om nietsvermoedende gemiddelde nederlandse noobs de stuipen op het lijf te jagen. BAH!
 
Al heb je bij wijze van spreken 1000 kilo consumentenvuurwerk in huis, waaronder flashknallers t/m 5 gram Europees gezien met CE-keurmerk ook onder vallen, dan zal alles na elkaar afgaan, en wellicht sommige flashknallers niet. De schade zal hooguit een beschadigde of geklapte doos zijn. 1.4G en 1.3G is gewoonweg niet massa-explosief, alleen brandgevaarlijk (maar dat is spiritus of benzine nog veel meer).

Ook hier geldt weer: een sensatiebericht met 0,00000 nieuwswaarde.
 
Back
Bovenaan