strijkkopje
VWC lid
Is deze beter dan de Trueno van Pyrostar denken jullie?
Ik denk persoonlijk dat deze harden is (beter afgewerkt).
Ik denk persoonlijk dat deze harden is (beter afgewerkt).
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Strijkkopje dat is dikke bullocks...Die van pyrostar is vandaag binnengekomen die heeft hoogst waarschijnlijk nog niemand getest/gehoord tegelijk met die van original. En over de afwerking en hard heid van de knal is ook dikke bullocks want dat maakt niet veel uit.
Ik denk niet dat er veel verschil in de knallers gaat zitten, ondertussen moet toch wel zowat de grens gehaald zijn van de knallers kwa DB etc.
veel liefs, whoep.
Ik denk als je de staart eraf knipt en naast een mammoth/bombero/eenanderegekkespaansekanller dat het helemaal niet veel scheelt.. Ik snap trouwens ook niet waarom er maar 1.5G in zit? Stop er dan meteen 2G in voor dat geld!
Ik vind 17,50 voor 20 die dingen wel duur, maarja ze zullen wel vreselijk goed zijn .
Dat is dus wat de mensen denken maar soms kan dit erg tegenvallen![]()
7,50 omgerekend dus voor 10 'vlinders'. Dat was paar jaar terug voor de normale spanish crackers een goede prijs! En deze is kwalitatief veel beter en de knal al helemaal.
Leuke actie.
Ik snap het probleem niet?![]()