Op oudejaarsavond hebben we al het vuurwerk op het plein op een hoop gegooid en af laten branden. Dat scheelde weer met opruimen. Op nieuwjaarsdag met een paar vuilniszakken, een bezem en een schep weer naar plaats delict gereden en alles netjes opgeruimd.
Het vuurwerk van mijn show snel van het veld af gehaald na de show en aan de kant van de weg gezet, gisteren pas op kunnen halen omdat de gemeentelijke stortplaats gesloten was in het weekend. Complimenten gehad van de buren over de show en over het netjes opruimen van alles. Zo hoort het.
Las vanmiddag ook een discussie op Facebook over het opruimen van vuurwerk. Als stokers dat niet doen dat ze dan een bekeuring kunnen krijgen. Eigenlijk zo gek niet, het gebeurt nu ook al bij eigenaren van honden, hondenpoep moet ook opgeruimd worden.