Megavangst van 90.000 kilo illegaal vuurwerk

Dat record zou nog wel eens kunnen. Ik heb nog geen 90.000 kilo verhaal op internet gevonden behalve dit.:)
 
volgens mij zijn de Foto's ter illustratie...want is dat niet een original 100k? En die 300shots blokken worden toch niet zo massaal verkocht?:P
 
Waarom zou dat niet kunnen dan ? Original verkoopt ook gewoon aan wederkopers die de juiste papieren hebben. Dat die gasten het daarna in Nederland gaan wederverkopen kan Original niks aan doen. Zelfde verhaal met Hardix blokken ed.
 
En die 90.000 kilo vorig jaar zomer dan? Of is dit hetzelfde verhaal?

Waren dat niet die supervlinder waar drie containers van in beslag waren genomen.

----

Het kan ook zijn dat die Orginal rol namaak is uit China, aangezien ze alles namaken in China.
Het hoeft niet bij voorbaat te zijn, dat Orginal er iets mee te maken heeft.
Dat horen we later wel....
 
meestal is er eind dec zoiets van. er is zoveel in beslag genomen enz enz.
maar of dat ook allemaal klopt vraag ik me ook af
 
Weet misschien iemand hoeveel er nu al in totaal in beslag is genomen dit jaar?
Is dat meer of minder dan vorig jaar?

Uitzonderlijk
90.000 kilo is voor deze tijd van het jaar een enorme hoeveelheid, zegt het Openbaar Ministerie verder. Vorig jaar werd er tot en met 4 december 17.250 kilo onderschept.

http://www.nos.nl/nosjournaal/artikelen/2009/11/23/231109_vuurwerk.html

Tot en met 8 jan 2009 is er in totaal 154.217 kg in vuurwerk in beslag genomen. Vorige jaar was dat in dezelfde periode ongeveer de helft 75.140 kg en in 2006 147.454 kg

http://www.om.nl/onderwerpen/vuurwerk/@149163/vuurwerkbarometer/

Die vangst in de Rotterdamse haven verleden jaar was overigens 40.000kg

http://dossiers.nieuws.nl/binnenlan...uane_onderschept_40000_kilo_illegaal_vuurwerk
 
Laatst bewerkt:
Die handelaar is echt de sjaak, niet normaal, ik zou ook wel een palletje vuurwerk mee willen nemen uit die loots:)
 
Klopt helemaal die bunker die je zit is 1 van de bunkers in Sugny (van OF) zijn zeker te weten foto's ter illustratie

Als dit fotos ter illustratie zijn. Dan vraag ik me op mijn beurt af wat het O.M er mee moet. Ze zijn zelfs op het Journaal geweest deze fotos! Die fotos misleiden de boel dan dus aardig!
 
Zijn dit gewoon niet foto's van de opslag in Duitsland waar 60.000kg in beslag is genomen?
Die bunkers lijken er namelijk ook sprekend op;
http://riotvwb.nl/homepage/show/pagina.php?paginaid=287240
Bovendien stond er ook dat de verdachten zich met legaal vuurwerk bezig hielden, dus die zouden relatief eenvoudig rollen bij Original hebben kunnen kopen.

Verder zie je op één van de foto's een heftruck die aan een acculader staat, lijkt me sterk dat dat toegestaan is in een ruimte waar vuurwerk is opgeslagen.
Dit i.v.m. het mogelijk ontstaan en ophopen van waterstofgas tijdens dit proces.
 
Back
Bovenaan