Malta Augustus 2014

Hier twee filmpjes van 10 inch Beraqs met drie keer 6 ringen. Deze bommen worden steeds zeldzamer op Malta omdat het waanzinnig moeilijk is om deze bommen stabiel te bouwen. Kenneth Tabone is de bouwer, een van de weinige die nog 10 inch bouwt. Dit zijn bommen van minimaal 1,80 lang :handsup:


 
Tijd voor een complete dagshow. En wat voor één....:bonk: Dit is de dagshow van St. Mary's fireworks factory Qrendi op 15-08-2014.
Deze dagshow is zoals ik het zie, niet zoals ze traditioneel geschoten worden. (de bommen een voor een naar de buizen te rennen en weg te schieten).
In deze show staan de dikke palen op ontstekers waardoor er geen stille gaten vallen. 17 minuten en 23 seconden vol gas rammen !! Wat heb ik staan genieten van dit stuk geweld. Neem de tijd om er even voor te gaan zitten want het is echt de moeite waard.

 
Echt bizar , wat een klappen.
Ook mooi dat je ze goed weet te volgen ,je ziet ze echt tuimelen door de lucht.
Echt knap dat ze ze in elkaar weten te houden, want daar komt een geweld bij vrij zeg.......
 
Na een paar drukke dagen heb ik weer tijd om verder te gaan met het posten van filmpjes van de DANGER CAM ! :shocked:

 
Nog 30 dagen duurt het jaar, en nog 30 filmpjes zullen er volgen van Malta :-)
Lekker aftellen met het mooiste vuurwerk van Europa:

30

 
Ik heb op jouw kanaal al meer spektakel gezien als het hele kanaal van Xtremerides, en ik ben nog maar vijf filmpjes ver :D
 
Back
Bovenaan