Lasershow geslaagd alternatief voor vuurwerk (BE)

ylke

VWC lid
Geen traditioneel vuurwerk in Appels om de jaarmarkt en bijhorend kermisweekend af te sluiten. Het gebeuren werd vervangen door een lasershow. Oorzaak voor het alternatief is de aanhoudende droogte deze zomer en het mogelijke brandgevaar dat hiermee gepaard gaan. Daarom beslisten de organisatoren in laatsts instantie om toch geen vuurwerk af te steken, maar te kiezen voor een brandveiligere lasershow. Het publiek liet het alvast niet aan zijn hart komen. De toeschouwers kregen een waar lichtspektakel van zo’n veertig minuten voorgeschoteld. De reacties waren lovend en enthousiast.

763.jpg
 
Liever een korte vuurwerkshow dan 3 keer zo lang naar een lasertje kijken. De knallen zitten die er ook bij.?:bonk:
 
Geen Vuurwerk dan zeker geen Lasershow. Wat een flauwekul zeg. Daar kom je, je huis toch niet voor uit???:shocked:
 
De reacties waren lovend en enthousiast.

Dan hebben die mensen nog nooit een fatsoenlijke vuurwerkshow gezien:bonk:
Heb een aantal jaren geleden in de buurt eens een lasershow gezien. De jaren ervoor werd het evenement altijd afgesloten met een vuurwerkshow, meen dat er in het verleden zelfs prof werd geschoten. Tot een aantal jaren geleden, de traditionele vuurwerkshow plaats moest maken voor een waar lichtspektakel. Ik was wederom benieuwd en ben maar eens gaan kijken. Wat een aanfluiting, de combinatie van de muziek en de lichtbundels konden me totaal niet interesseren. Vuurwerk is daarentegen veel indrukwekkender.
 
Ook dat inderdaad. Je gaat me toch niet vertellen dat zoiets goed voor je ogen is! :bonk:

Die lasers zijn middels TTL "gedimd" zodat zodra je een croud scan doet de output dusdanig laag is dat het niet schadelijk is voor je ogen.
Aangezien je er maar een paar ms "recht" in kijkt.

Je stelt in je software een bepaalde hoogte (scan angle) in, daaronder wordt de output dus sowieso verminderd en is dus niet schadelijk.
 
Die lasers zijn middels TTL "gedimd" zodat zodra je een croud scan doet de output dusdanig laag is dat het niet schadelijk is voor je ogen.
Aangezien je er maar een paar ms "recht" in kijkt.

Je stelt in je software een bepaalde hoogte (scan angle) in, daaronder wordt de output dus sowieso verminderd en is dus niet schadelijk.

Oke dankjewel, toch iets te vlug geweest met mijn oordeel dus! :wink:
 
Back
Bovenaan