IJsselmuiden, 23 december 2015

pyrojoe

VWC lid
Stad/dorp: IJsselmuiden
Locatie: Parkeerplaats van de IJsbaan
Datum: 23-12-2015
Tijdstip: 19.00 - 20.00 uur
Schietbedrijf: Onbekend
Max. kaliber: Onbekend
Bijzonderheden: Demo Felix Vuurwerk
 
Deze avond wordt er vuurwerk geschoten van Wolff en Rubro met oa de cruel traction en vele andere toppers!
 
Laatst bewerkt:
Aanwezig! Er rijden diverse auto's vanuit Zwolle richting ijsselmuiden, mochten er nog mensen mee willen rijden, dan kan dat ook met mij, laat een berichtje achter!
 
Ook aanwezig! Met de trein is natuurlijk ook een optie. Als je met de trein vanuit Zwolle komt is de ijsbaan eenvoudig te bereiken vanaf station Kampen. Kun je daarnaast ook nog een biertje drinken, is altijd zeer gezellig! De Demo van Felix vuurwerk is altijd zeer gezellig! Echt een aanrader om daarna nog een kijkje te nemen in de winkel
 
Er zal op deze demo een prachtige finale zijn. Maar dat niet alleen er is voor iedereen die bij de demo is. vuurwerk te bestellen met 25% korting op de gehele schietlijst.
 
Laatst bewerkt:
Uit bronnen heb ik vernomen dat dit de schietlijst voor de demo van 23 december is:

- Glorious
- Nuclear Defender
- Juggling Bouncer
- Heavy Legend 16
- Divine
- Cascade
- Firenova
- Cape Town
- White Thunder
- Heavy Legend 25
- Star Breaker
- Great Barbarian
- The Kingsmen
- Hawaii
- Familie Spektakel
- Concerto Rosso
- Stars Over Paris
- Cruelty
- Tracer
- Gravity
- Flacid Cannon
- No Mercy
- Shanghai
- Dominator
- Hunter
- Final Fate
- Monster Ride
- Threesome (Nieuw)
- Cruel Traction

Na afloop zal er een prachtige finale zijn

Voor alle aanwezigen is er een prachtige actie! Er wordt 25% korting gegeven op alle artikelen van de schietlijst. Deze actie is geldig tot de volgende dag 10:00 dus tot 24 december 10:00.
De schietlijst zal tijdens de demo worden uitgereikt.

De demo is dit jaar op een andere plek, namelijk bij de ijsclub in IJsselmuiden. Na de demo is er de mogelijkheid om bestellingen te plaatsen. Iedereen is welkom voor een bakkie koffie of chocomel vanaf 18:00 in het ijsclubgebouw. Kom op de fiets i.v.m. beperkte ruimte. Voor de mensen van buitenaf is het ook goed te bereiken met de trein. Het belooft dus weer een gezellige avond te worden!

Alleen deze actie is het al waard om te komen kijken!
 
Back
Bovenaan