Tegendraads
VWC lid
Wat zouden jullie doen, Eindigen met Elegance als finale. of 3x transbomber met 8x bruuut? denk dat ik het antwoord al weet maar toch![]()
Heb je alles al gekocht?
Dan zou ik het van het weer af laten hangen.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Wat zouden jullie doen, Eindigen met Elegance als finale. of 3x transbomber met 8x bruuut? denk dat ik het antwoord al weet maar toch![]()
yep, alles staat in bestellingHeb je alles al gekocht?
Dan zou ik het van het weer af laten hangen.
Je maakt een grapje toch? TOCH?Wat zouden jullie doen, Eindigen met Elegance als finale. of 3x transbomber met 8x bruuut? denk dat ik het antwoord al weet maar toch![]()
Dat lijkt me een toffe show. Ik zou zelf de Eclipse of Roar wel in meervoud doen en nog ergens een rustmomentje toevoegen met bijvoorbeeld een Fire Festival, Something Different of Tailgate Fan.Ik heb een stukje show bedacht ter opening om 18:00 maar nog wel een flinke lijst waar ik wel iets van wil gaan toevoegen. Mijn idee is te starten met een weco fontein uit Duitsland, dan een soort traca van 60x color orcs. Lijkt me een unieke opening, dan pyro league, one night in mexico, blitz bomber, event 4 seasons, event big final riakeo great wall en dan afsluitend 1x Eclipse of roar, 2x blue maroon, 4x transbomber en tot slot 18x thor aurboda salutecake 100sh tegelijk.
Benieuwd naar jullie mening. Of evt producten toevoegen?
Ja ik wou nu niet echt meer veel bestellen eigenlijk. Eclipse of roar was naar mijn idee de aanloop van de finale.Dat lijkt me een toffe show. Ik zou zelf de Eclipse of Roar wel in meervoud doen en nog ergens een rustmomentje toevoegen met bijvoorbeeld een Fire Festival, Something Different of Tailgate Fan.
Wellicht voor het effect tussen de Color orcs door wat Bengaalse vuur? En ik zou de eclipse of roar dan na de Color Orcs doen. Dan heb je iedereen wel wakker.Ik heb een stukje show bedacht ter opening om 18:00 maar nog wel een flinke lijst waar ik wel iets van wil gaan toevoegen. Mijn idee is te starten met een weco fontein uit Duitsland, dan een soort traca van 60x color orcs. Lijkt me een unieke opening, dan pyro league, one night in mexico, blitz bomber, event 4 seasons, event big final riakeo great wall en dan afsluitend 1x Eclipse of roar, 2x blue maroon, 4x transbomber en tot slot 18x thor aurboda salutecake 100sh tegelijk.
Benieuwd naar jullie mening. Of evt producten toevoegen?
Als dit je plan is voor 18.00 uur, hoe moet het er om middernacht dan wel niet uit zienIk heb een stukje show bedacht ter opening om 18:00 maar nog wel een flinke lijst waar ik wel iets van wil gaan toevoegen. Mijn idee is te starten met een weco fontein uit Duitsland, dan een soort traca van 60x color orcs. Lijkt me een unieke opening, dan pyro league, one night in mexico, blitz bomber, event 4 seasons, event big final riakeo great wall en dan afsluitend 1x Eclipse of roar, 2x blue maroon, 4x transbomber en tot slot 18x thor aurboda salutecake 100sh tegelijk.
Benieuwd naar jullie mening. Of evt producten toevoegen?
Middernacht is gewoon blokken rammenAls dit je plan is voor 18.00 uur, hoe moet het er om middernacht dan wel niet uit zien
Ik zou misschien wel starten met meerdere fonteinen, kijk eens naar de Fountain Orchestra (Cafferata/WTF), of the Melkbus (GBV).
Ik ken niet alle producten die je noemt, maar wat rust er in, opbouw en thema's zouden wel mooi zijn, blauw, rood, goud, multicolor. Maargoed, ik heb nog nooit zelf een show geschoten....

Ik heb een stukje show bedacht ter opening om 18:00 maar nog wel een flinke lijst waar ik wel iets van wil gaan toevoegen. Mijn idee is te starten met een weco fontein uit Duitsland, dan een soort traca van 60x color orcs. Lijkt me een unieke opening, dan pyro league, one night in mexico, blitz bomber, event 4 seasons, event big final riakeo great wall en dan afsluitend 1x Eclipse of roar, 2x blue maroon, 4x transbomber en tot slot 18x thor aurboda salutecake 100sh tegelijk.
Benieuwd naar jullie mening. Of evt producten toevoegen?
Zoals HöllenfeuersCreatief die traca en een zieke eindbom!! Misschien dat je er nog wat luftheulers of iets anders fluits ertussen kan gooien aan het begin