Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Is echt zo ontiegelijk perfect vandaag…klein zuchtje, lekker koud, droog, pfffKunnen we vandaag niet officieel bestempelen als 31 december?
KNMI noemt 5–6 Bft, maar dat slaat vooral op de kust en op een heel dagdeel. Het gaat daarbij om het 10-minutengemiddelde en de maximale wind die in dat tijdvak kan voorkomen. Rond middernacht en iets landinwaarts zit je vaak aan de onderkant daarvan (4 Bft)Dit is hoe het KNMI er over denkt. Matig is 3-4 bft, aan de kust dus 5-6.
Weet niet of Zoetermeer nog aan de kust is maar gewoon lekker het 4e jaar op rij 5-6 bft. Wat een feest!
Bekijk bijlage 1823639
Hier Aldlân, Raaigras om precies te zijn. Staan altijd wel op straat, met weer of geen weer.Daar ben ik wel met o&n net naast de drachsterweg*
Over de kust provincies hebben ze hetHoelaat komen de updates van onze weermannen!
In de media is het tuig weer bezig, hebben het over gevaarlijk vuurwerk ivm met de harde wind.
Dat zijn vijf van de twaalf met 2 van de dichtstbevolkste met de meeste rellende randdebielen... Een cobra tegen de wind in gooien is niet grappigOver de kust provincies hebben ze het