Het grote Serious Request topic.

Status
Niet open voor verdere reacties.
Voor het eerst probeer ik het weer meer te volgen, slimme zet om veel artiesten te laten komen want dat maakt het echt een stuk leuker om naar te kijken. Zo lekker rammelen met ran-d
 
Ik heb al eens begrepen dat dat met muziekrechten te maken. Uitzenden van livemuziek valt weer in een andere categorie als uitzenden van opnames via een programma. Hoe het precies zit weet ik niet maar is mij al eens verteld door iemand die bij NPO werkt.
 
Afgelopen dagen door een klote virusje ineens volop tijd gehad om te genieten van dit feestje met een traan en een lach.

De weg naar boven lijkt prima doorgezet te worden, zou mooi zijn als ze volgend jaar een stad met wat meer ruimte kunnen regelen...een groot plein of congrescenrum zoals de rai of ahoy bijv.

Kun je er gelijk een thunderdome of echt concert bijpakken.. 4k max zoals nu is net ff te klein op een plein
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan