Groenlinks wil vuurwerk beperken met oudjaar

tristen

VWC lid
GroenLinks wil vuurwerk beperken met oudjaar

AMSTERDAM - Het afsteken van vuurwerk tijdens Oud en Nieuw moet aan banden worden gelegd. Althans als het aan de leden van GroenLinks ligt.

240_120-120_120.jpg

Op het congres van die partij is zaterdag een amendement aangenomen dat het afsteken van vuurwerk beperkt.

Volgens het amendement mag met de jaarwisseling vuurwerk alleen nog maar worden afgestoken bij professionele vuurwerkshows.

Rotterdam

Het voorstel was ingediend door GroenLinks Rotterdam. Dat wil met de maatregel ''honderden slachtoffers en miljoenen euro's aan schade voorkomen''.

De programmacommissie had het ontraden. Zij wilde het afsteken van vuurwerk liever overlaten aan de gemeenten zelf. Die zouden het lokaal per referendum kunnen regelen.

Jammer

Tofik Dibi zegt het jammer dat vinden dat de regel is aangenomen, maar stelt dat hij vooral hoopt dat GroenLinks na de verkiezingen in de Tweede Kamer voor vuurwerk gaat zorgen

Het partijprogramma is verder zonder veel wijzigingen aangenomen op het congres.

Bron: http://mobiel.nu.nl/pda/Algemeen/420710-web.html
 
Ach ja. Lelijke, zwakke mannen moeten nu eenmaal op sneaky wijze geld binnen halen en die afdragen bij de bazin. Anders hebben ze te weinig te brengen en hebben ze helemaal geen bazin. Gelukkig kan dan de drogreden dat het beter is voor het milieu slinks ingezet worden.

Ach ja, als je als vrouw kinderen krijgt van slappe mannen, dan zijn dat dus ook zwakke kindjes. Dan is al het geld nodig om ze in leven te houden ja, want in een prikkelrijke omgeving kunnen ze zich niet staande houden.

Overigens heb ik onlangs ook al gelezen dat de gemiddelde penis van de man steeds kleiner wordt in Nederland. Ergo: er is steeds minder testosteron aanwezig. Wederom een bevestiging dat het mannelijke volk degenereert en dat je straks afhankelijk wordt van het buitenland.
 
wtf jupilerfreak xD

EVen heel goed lezen en dan snap je wel welke kant ze op willen.
Dit dus:http://nl.wikipedia.org/wiki/Gargariërs :rolleyes:


ik snap ff niet waar je heen wilt met het verhaal .
leg eens uit alsjeblieft :)

Joost, je zou dit moeten lezen:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Gargariërs

Dan weet je dus welke kant ze op willen. Dan moet een man dus héél veel geld sparen voor die ene keer in het jaar. Dat betekent dus: geen vuurwerk hehehehe.
 
Als het miljoenen gaat besparen? Denken zij dan niet aan de ong. 65 miljoen dat verkocht wordt. Waarvan 19%btw dus ong 12.350.000 naar de overheid gaat. Als je het afschaft gaan mensen meer uit het buitenland halen, en daar verdiend Nederland dus niks aan, en er zullen dan nog steeds vernielingen blijven.
 
In de wekelijkse peiling van TNS NIPO daalt GroenLinks naar de laagste stand sinds oprichting van de partij in 1989: volgens de steekproef heeft de partij nog 4 zetels over. VVD en SP behouden een ruime voorsprong met respectievelijk 32 en 31 zetels.

Op meer dan tien zetels afstand volgen de PvdA (19), PVV (19), D66 (17) en het CDA (14). De ChristenUnie staat in de peiling van TNS NIPO op 7 zetels en maakt dus kans groter te worden dan GroenLinks.

De SGP groeit met een zetel naar 3, de Partij voor de Dieren behoudt 2 zetels. Nieuwkomer 50Plus komt met 2 zetels in de Kamer. Andere nieuwelingen, de Piratenpartij en DPK van Hero Brinkman, krijgen in de peiling nog niet genoeg stemmen voor een zetel.

De uitslag van de peiling (uitslag verkiezingen 2010 - peiling 26 juni - peiling 3 juli):

VVD 31 34 32
PvdA 30 19 19
PVV 24 18 19
CDA 21 14 14
SP 15 30 31
D66 10 18 17
GL 10 5 4
CU 5 7 7
PvdD 2 2 2
SGP 2 2 3
50 Plus - 1 2
DPK - 0 0
Piraten - 0 0
Overig 0 0 0


bron

:wink:
 
Ik zeg ophangen aan de hoogste boom een groenere dood kunnen ze niet hebben....

Maar goed zonder gekheid deze man weet ook niet van ophouden he. Laten we hopen dat ze dit in de tweede kamer ook inzien en dat ook dit idee weer snel van tafel word geveegd.
 
en dit vind groenlinks goed voor het millieu,

als er een vuurwerk verbod komt gaan we massaal met vervuilende auto's naar belgie om een week lang vuurwerk af te steken.

gevolg de nederlandse staat loopt miljoenen mis en het milieu wordt veel harder vervuild
 
Juist, weer een nieuw argument voor het "vuurwerkverbod" dat er waarscheinlijk toch niet gaat komen!
 
Heerlijk, nu maar hopen dat sp niet groter als de vvd wordt, ivm vuurwerkverboden..

SP is een arbeiderspartij. Denk je dat die zitten te wachten om gecommandeerd te worden door gefrustreerde dames? Ze zouden volstrekt lijp zijn als ze op deze manier de arbeider van zich af stoten.
 
Back
Bovenaan