Gezocht: vuurwerkgooiers

Babiloot

VWC lid
UTRECHT -

De Utrechtse politie is op zoek naar vijf pubers die woensdagmiddag bij de voetbalkooi op de Talmalaan vuurwerk hebben gegooid naar een kind. Het jochie hield daar verwondingen aan zijn hoofd en hand over, en brandplekken op zijn jas.

Foto: Facebook

De daders zijn vijf jongens van rond de 16 jaar, die volgens Dichtbij.nl van Marokkaanse afkomst zijn. Degene die het vuurwerk gooide, droeg volgens de moeder van het slachtoffer een zwarte jas met bontkraag en capuchon. Verder had de dader een rood-gouden schoudertas om. Het signalement van de daders is via Burgernet verspreid, maar dat heeft vooralsnog niets opgeleverd.

De moeder van het slachtoffer is woest. Ze schrijft op Facebook: "Ik mag hopen dat de politie jou alsnog te pakken krijgt, voordat ik je tegenkom! Je zou je kapot moeten schamen, vuile viespeuk!"

Bron: telegraaf.nl
 
Moeder zal dan wel boos moeten worden op zoonlief...

Jongen verzint mishandeling
UTRECHT -

Een jongen die zei dat hij woensdagmiddag was bekogeld met vuurwerk door vijf pubers, blijkt dit te hebben verzonnen. Hij was zelf met vuurwerk aan het spelen, dit ging mis en hij verwondde zich aan zijn hoofd en hand.

Foto: Facebook

Hij beweerde dat vijf Marokkaanse jongens het vuurwerk gooiden, maar dit was een smoesje, zo liet de politie weten.

Eerder op de dag was het signalement van de 'daders' via Burgernet verspreid. Ook had de moeder van het jochie een facebookbericht geplaatst. Dit is inmiddels offline gehaald.
 
Je bent een rund als je met vuurwerk stunt.

De foto die erbij staat (op het ad.nl, rtvutrecht.nl) zou gebruikt kunnen worden voor een reële voorlichtingscampagne, zal best afschrikken bij de jeugd denk ik zo.

Een kale plek op zijn hoofd, hoop voor die jongen dat het goed komt.
 
Tja, een jong manneke wat in paniek een smoes verzint omdat hij iets doms heeft gedaan.
Zo te zien kan ik alleen medelijden hebben omdat hij zich echt flink heeft verbrand en hij niet de degene is die gelijk alles op facebook rond bazuint en de rest van de media zonder eerst eens kritisch door te vragen.(We praten over een kind)
Sommige ouders moeten tegenwoordig ook een heropvoeding krijgen.....
 
Back
Bovenaan