Gebiedscontrole-actie in Westpoort

Amsterdam - Onder regie van de gemeente Amsterdam is op woensdag 4 juni een gebiedscontrole-actie uitgevoerd in een deel van de Nieuw Zeelandweg in Westpoort. Dit heeft de gemeente Amsterdam laten weten

‘Het doel van de actie is zicht te krijgen op de activiteiten in de bedrijfsunits, op de bedrijven zelf en de gebruikers. Tegelijkertijd wordt nagegaan of deze bedrijven en gebruikers zich houden aan de bestaande wet- en regelgeving’, aldus de gemeente.

In totaal zijn 25 van de 57 bedrijven in dit gebied gecontroleerd. De overige bedrijven worden op een later tijdstip bezocht. Uit controle is gebleken dat op het terrein een aantal overtredingen plaatsvinden. Zo zijn er overtredingen van milieuregels geconstateerd die aanleiding zijn voor vervolgonderzoek.

De politie heeft op het terrein ook een aantal aanhoudingen verricht en er is proces verbaal opgemaakt. Twee panden in het gebied bevatten restanten van een hennepkwekerij. In een ander pand werd een kleine hoeveelheid illegaal vuurwerk aangetroffen. Tot slot is er één geval van illegale bewoning geconstateerd.
 
Ik dacht dat je van iets concreeds verdacht moest worden voor alleer de politie met huiszoekingsbevel ergens binnen mag stappen.. of is dat tegenwoordig ook al niet meer nodig!?


ondanks dat ze wat vinden.. dan nog...
 
Bij een bedrijf komen ze denk ik gewoon je verguning controleren,
en dan moeten ze toch binnen zijn.
Anders trekken ze hem gewoon in.
 
Back
Bovenaan