Full Assault

Pas door het bezoekverslag deze maar eens bekeken. Wat een fijne box zeg! Dat snow ghost effect v.a. 0.53 is om te smullen in combi met dat groen en paars.
 
Zo dan wat is dit voor bizar goede box! 25mm, ongekend.

Wolff is goed aan de weg aan het timmeren. Tis dat er dit jaar geen verkiezingen zijn voor beste importeur, maar mijn stem hadden ze gehad!
 
Topper van de bovenste plank. Ramt maar door. Veel afwisseling ook. Had 'm besteld voor afgelopen jaarwisseling maar helaas is de bestelling geannuleerd. Komt er dit jaar zeker weer.
 
Ik had hem ook besteld afgelopen jaar voor 63 euro. Extra balen dat ik hem niet gekregen heb gezien de goede straatvideo. Komend jaar staat hij zeker weten in de straat.
 
Hele dikke box hoor, met name het begin vind ik erg mooi. Effecten ogen behoorlijk groot en ook redelijk wat afwisseling. Ja, deze gaat op de lijst.
 
Deze kort zeker wel op de lijst om in de gaten te houden, veel effecten en goede spreiding zo te zien.
 
Bizar dikke uitwerking voor 25mm. Echt een geweldige box, die moet er gewoon in komen dit jaar. En zeer goed betaalbaar ( €89,95 verkoop prijs en dan kan er nog een leuke freakkorting af ).
 
2 jaar geleden voor 6 tientjes op de kop getikt...hopelijk eindelijk dit jaar eens schieten. Video`s zijn iniedergeval veel belovend.
 
Wat een lekkere bak zeg. Die gaat met stip op het wensenlijstje. Vind boxen met veel verschillende effecten vaak rommelig worden, maar daar heeft deze helemaal geen last van.
 
Inderdaad, gaat bij mij ook op de lijst. Weet iemand of er cakes zijn met alleen het effect die te zien is op 52 seconden en 55 seconden (in video hierboven van mikosje)?
 
Poh wat een heerlijke bak. Deze moet er komen. Tempo is voor mij perfect en mooie effecten.
 
Echt een heerlijke compound.



Blijft eigenlijk bizar dat Wolff dit uit 25mm geperst krijgt! Heerlijke beuker, staat hoog op de wensenlijst voor dit jaar! Van die crackling palmen op het eind mag wel een losse 100sh box komen, geweldig effect!
 
Ondanks windkracht 4/5 en de (te) grote afstand vanavond deed deze het goed. Publiek was ook enthousiast. Maar leek toch wel wat minder dan de film van Mikosje.

 
Dat laatste salvo is tof, en het algehele tempo dendert wel lekker door. Effecten zijn verder niet heel bijzonder, maar ben wel blij dat ik hem heb staan dit jaar.
 
Back
Bovenaan