[Freakactie 2024] Vuurwerk Outlet en Pyro Outlet - Haulerwijk - Joure

adviesprijs van 2014… die van 2024 is 229 euro :bye:

scherper dan dit komt hij niet.

Hoge adviesprijs voor 2kg 25mm nu zeg. Dan moet de openingspost in dat topic (2019, maar 5 jaar mis, Jan...) maar ns bijgewerkt worden. En als je freakprijzen zelfs nog van 2022 leest (plus matige reacties, slechtere batch?) word je helemaal raar :wink:
 
Hoge adviesprijs voor 2kg 25mm nu zeg. Dan moet de openingspost in dat topic (2019, maar 5 jaar mis, Jan...) maar ns bijgewerkt worden. En als je freakprijzen zelfs nog van 2022 leest (plus matige reacties, slechtere batch?) word je helemaal raar :wink:

Excuus, keek naar de datum erboven. Beetje wennen aan de nieuwe lay-out. Andere datum was registratie datum..
Gelukkig zaten we er beide 5 jaar naast :p

Prijs is wat hoog, eens. Bijna 70 euro per kg kruid is fors. Maar gezien diversiteit en waaier zie ik niet heel veel andere die veel goedkoper zijn, jij wel?

Maar het toont wel aan hoe bizar de prijzen gestegen zijn in 5 jaar.
 
Zit je aan de buis gekluisterd of laat je het allemaal lekker langs je heen gaan? Hoe dan ook, een goed resultaat van het Nederlands elftal betekent een MEGA DEAL voor jou!

Als Nederland doorgaat naar de achtste finales wordt dinsdag om 20:00 de gave box Obsessed van Wolff extra scherp geprijsd!

Je dient dan gebruik te maken van de kortingscode EK2024!. De code wordt alleen actief als Nederland doorgaat, dus juich voor oranje en scoor die deal!​




Bij winst of gelijkspel van Spanje vandaag is Nederland al door naar de 8ste finale!!
 
Denk niet dat de datum van het bestellen gaat veranderen, als NL doorgaat te bestellen vanaf morgen 20:00 staat er.
 
Voor de mensen die zich afvragen waarom de code niet werkt. Ze hebben hem zonder uitroep teken aangemaakt.

De code is dus EK2024
 
Back
Bovenaan