Flutsjah's oud&nieuw film en sfeer


De Tolla Mina is een leuke salvo cake, lekker fluitje en boeket. Blinkt niet uit in een van de twee, maar vooral in de combinatie. De fluit is niet echt schel en het boeket niet heel groot, vind hem daardoor wel redelijk aan de prijs. Zou hem liefst per twee schieten maar wordt wel een duur geintje dan. Zal door het plastic voor de fluiter uitloop zijn.
 

Dit is echt topklasse zeg! De burst die uit deze dingen komt is echt heerlijk diep en dof, machtige spreiding. Het is natuurlijk al even geleden dat ik een F3 single shot heb gezien, maar durf te zeggen dat deze ze flink overklast. En voor de huidige aanbiedingsprijs van 25 euro zijn deze pijlen eigenlijk een no-brainer. Prima vervanging voor onze F3 shots en met een vergelijkbare prijs, ondanks alle stijgingen. Zeker een aanrader deze, kijk die hangtime ook. Was genieten.
 
Je hebt het tempo er weer goed inzitten met de films zeg, tof om te zien.

Thanks! Ja denk komende twee maanden elke dag wel een nieuwe film online. Daarna weer een wat rustiger tempo. Had tijdje door de verboden wat minder zijn erin, dat is gelukkig weer helemaal goed gekomen.
 

Wat een heerlijke bak is dit zeg, vaak de film gezien en nu eindelijk zelf in de straat. De fluit ging mij verrassend hard en fel, ik had eigenlijk verwacht door het sierlijke einde dat de wicked whistle wat minder fel was in de fluit. Blij van niet want deze gaat er echt goed op! Leuk voor projecten ook, mocht iemand nog ideeën hebben hoor ik het graag! Heb er nog twee staan.
 

Hij is nu een stuk duurder omdat hij volgens mij alleen in belgie te koop is maar het setje zelf is echt prima. Kleine cakes, maar goede burst en komen niet te hoog. Daardoor prima effect en veel lontjes aansteken. Ik zou zelf echt blij zijn als dit mijn eerste set cakes zou zijn geweest die ik zelf aanschaf. Voor de doorgewinterde freak niks bijzonders, maar voor de juiste doelgroep echt een mooi product.
 
Laatst je compilatie video van 2022-2023 bekeken. Echt een top video. Je enthousiasme komt door het scherm heen :). Blijf er mee doorgaan zou ik zeggen!
 

Het blijft 20mm en budget, maar zo in de vooravond vind ik dit niks tegenvallen. Ikzelf reken nooit echt de prijs per schot, dus daar kan ik de mist in gaan maar ik vind het een leuk setje. Euro of 15 voor betaald, geen spijt van gehad. Leuk effectje erin, geen geplof of gepruttel. Meepakkertje wat mij betreft.
 

Mooi uitgewerkte crosette compound, een upgrade van de kleinere splitting stars. Het crackling effect vind ik er goed bijpassen. Hij had wat last van de wind helaas maar hield zich nog steeds vrij goed. Ik ben niet zo'n purist dat de crosette precies in 4e moet knallen altijd, en de magnesium tail vind ik juist een mooie toevoeging. Smaken verschillen daarin soms.
 

Heerlijk als dit soort geweld uit een klein doosje komt, push it to the limit is wel een mooie benaming voor deze. Je hele blikveld is gevuld, en door de lichte pauzes ertussen is hij niet in een oogwenk voorbij. Ik vind het zelf echt goed getimed, je zit met lichte spanning te wachten op het volgende shot en krijgt daardoor net wat langer plezier ervan. Heel mooi uitgewerkt, veel afwisseling in de effecten. Ik ben benieuwd hoe deze het doet tov de extreme zensation van broekhoff die dit jaar in de straat staat.
 

Jammer dat deze weer uitloop is blijkbaar, samen met de cairo crackling geïntroduceerd en ik vond het echt een mooi apparaat. Ik schiet hem hier ook als klein projectje met de cairo en net een stukje eruit geknipt.
Hield zich prima staande in de wind. De staarten kunnen wat langer duren, bij de betere cakes zie je die langer doorgaan.
 

Volgens mij ging de productomschrijving van deze compound aan de chinees als volgt; welke effecten heb je? *Somt een lijst met effecten op. Ja doe die maar, in 1 doos. En dan krijg je dit. Heerlijk spektakel. Veel te veel voor betaald, maar zeker tof om eens in de straat te hebben gehad. Ik ben normaal niet zo van de ghost, maar door de verschillende kleuren dahlia's elke keer vind ik het echt goed uitkomen. En de crackling boektten met kleur maken het echt mooi af.
 

Ik had deze vooral voor de 2e cake die ook in de break out zit. Geluk bij een ongeluk dat ik ook de Kingdom had, omdat in mijn break out deze laatste cake ontbrak en was vervangen door een andere. Hier komt ie echt goed tot zijn recht. Doet trouwens niks af aan de eerste cake die er ook prima op klapt en harde burst heeft voor nederlands vuurwerk. Helaas dit jaar niet meer zo scherp aan de prijs inderdaad.
 

Wat een topper was dit zeg, blij dat ik hem heb gehad en nog een laatste uit de bunker van breda heb kunnen vissen. Die tails in het midden vind ik echt mooi erbij passen en het een complete vuurwerkshow maken. Op film komt de herhaling er wat duidelijker uit, in de straat ben je gewoon volle bak aan het genieten. Jammer dat deze weer uitloop is, geen idee waarom zulke toppers maar zo kort op de markt zijn gebleven.
 

Ik vond de monsterride of tempa lightning niet veel onderdoen voor deze, maar je merkt in de straat wel dat deze net even wat meer kleur heeft dan die echte budgetcakes. Ik had ze redelijk na elkaar afgestoken dus kon ze goed vergelijken. Nog steeds te koop voor een mooie prijs, leuk in het begin van de avond!
 

Wat een geniale bak is deze zeg, erg blij dat ik de 2019 versie nog op de kop heb weten te tikken. Machtig stuk vuurwerk om 00:00u, in een klein projectje gezet. Die diepe doffe salutes gaan echt lekker, zeker omdat hij tussen de huizen/flat staat. Op beeld komt het niet zo over als dat het in de straat is, puur genieten dit!
 

Deze bak blijft maar doorgaan, met op een gegeven moment echt een lekkere tempoversnelling erin. Sowieso die tails erbij vindt ik zelf altijd erg goed, natuurlijk is de basis van deze doos crackling want de transbomber. Ik weet niet zeker of ik hem heul veel beter vind dan de transbomber, maar die laatste vind ik dan ook niet de beste compound die er is.
 

Het kon wel he vroeger, dikke burst en sierlijke effecten in een evolution compound (mag beetje steken soms toch :p). Wat een pareltje is dit zeg, in de straat echt nog een stuk beter dan op film. Rond een uurtje of 1 in de avond, politie kwam even meegenieten blijkbaar. Jammer dat dit blijkbaar weer uitloop is.
 
Back
Bovenaan