Explosie door vuurwerkbom in Almere

we kunnen hier nou wel wat woorden aan vuil maken
maar wordt het niet eens tijd dat wij in beweging komen tegen dit soort lui ?
want ook wij worden hier op aan gekeken .
 
Ik word zo agressief van deze nieuwsberichten he dat kan ik jullie niet vertellen. Zit hier gewoon te koken van woede. En geloof me dit is nog niet het laatste media bericht met vuurwerk vandalisme. Deze lui kunnen ze niet hard genoeg straffen.
 
Laatst bewerkt:
Grrr! En dan kunnen wij volgend jaar lekker in 2 uurtjes tijd ons vuurwerk de lucht in knallen jippie !

Door dit soort dingen is Nederland streng! Nederland is een regeltjes land door al die mensen die dit soort dingen doen! :angry:

:bye:
 
Ach ik snap niet waarom dit altijd zo breed uitgemeten wordt, dat vinden de vandalen alleen maar leuk en het kost ons klauwen vol met belasting geld, wat beter aan preventie besteed kan worden, of te wel meer blauw op straat.
 
Back
Bovenaan