Eerste knallen al gehoord ?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Het begint te komen naarmate de dagen het eind van het jaar naderen, hoor ik weer oude en vooral vertrouwde geluiden.:devil:
 
Jazeker, heftig hier!
Tijdje terug cakes bij de flattenbuurt. En bleef maar doorgaan, paar dagen terug nog een cake. En je hoort de heledag wel om de zoveeltijd een knal!
 
begin inderdaad nu iedere avond wel de knallen te horen en te voelen, en het gekke is dat ik toch nog regelmatig schrik van sommige harde knallen ook al ben je een vuurwerk freak :p
 
hier gaat ook flink los , gisteren paar kleine klappers daarna een klap was aan andere kant van zevenaar nog te horen.
 
Hier hoor ik in de verte ook wel vaker wat knallen. Helaas nog geen pijlen of cakes gezien..

Hoewel, eigenlijk is het ook wel goed, want het geeft minder overlast, maar ik moet zeggen als ik een cake hoor ren ik als een klein kind naar het raam en trek de gordijnen open.. dus wat dat betreft geeft het ook wel gewoon sfeer.

vanaf zaterdag gaat het natuurlijk echt beginnen.
 
Hier veel knallen maar verder valt het nog wel mee, niet veel cakes of pijlen gezien nog dit jaar, Zaterdag dan gaat het natuurlijk helemaal los hiero.
 
Zorgt voor veel te veel aandacht al dat geknal was vroeger wel gezellig maar het loopt nu de spuigaten uit ze gooien geen nitraatjes meer als vroeger.de klappen van nu gaan nergens meer overen zorgt voor een negatieve aandacht van politie en media.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan