een stelling, IEDEREEN stemmen!

Lezen de mensen die deze nieuwe wet willen indienen dit, dat is de vraag die je moet stellen.

Men leest alleen de meningen die van belang zijn om met populistische maatregelen dergelijke besluiten door te drukken.

Men leest de Telegraaf en het AD waar iedere imbeciel zijn ongenuanceerde mening kan geven. Op basis van dergelijke reacties trekt men de conclusie dat er een basis is voor een nieuw besluit.

Ik hoop dat de VVD en PVV zeker hun best doen om deze afschuwelijke betutteling te voorkomen. En anders hebben we nog onze vrienden in het blauw. Die hebben al mot met een PvdA minister omtrent looneisen, als zij straks extra moeten werken omdat zij al die vuurwerk"criminelen" een halt toe moeten roepen denk ik dat er nog grotere problemen kunnen gaan ontstaan.

Ik hoop van harte dat deze regering snel zal vallen en de PvdA de zoveelste nederlaag zal lijden dat men ophoudt te bestaan. Wederom laat politiek links Nederland zien dat de kloof met de burger groter wordt. En dan hypocriet roepen dat men de kloof tussen politiek en burger moet verkleinen. Begin er dan eens mee om de burger niet op te zadelen met meer lasten en minder lusten!
 
Mij houden ze toch niet tegen met vuurwerk afsteken... en ik laat ze mij al helemaal niet mijn liefde voor de kunst van het vuurwerk afnemen door kinderachtige (idd) linkse maatregelen.

Ze moeten die gasten die slopen en hulpverleners verhinderen laten opdraaien voor ALLE schade dat in heel Nederland is veroorzaakt rond Oud & Nieuw. Alleen middeleeuwse manieren zullen helpen bij de ***jeugd van tegenwoordig.

Ik ben er niet zo bang voor... En anders ga ik emigreren naar Belgie! :p
 
Laatst bewerkt:
Wat nou alleen jeugd? Hoeveel volwassenen die te veel gezopen hebben doen niet lijp met O&N?

Laat ze lekker campagne voeren voor een leuk O&N zonder gezeik ipv een heel land straffen omdat er enkele lieden zich niet kunnen gedragen.

Hogere straffen voor vandalisme lijkt mij beter! Minimaal 100 uur werkstraf plus volledige vergoeding vernielde product plus week celstraf plus maand voorwaardelijk.
 
dat gedoe met op een aangewezen locatie enzo dat lijkt mij ook niet echt slim als ze wille dat er gewonden valle en dat soort dingen moeten ze dat juist gaan doen. Hoeveel lompe koeien zitte er niet bij om vuurwerk naar de mensen te gaan gooien? Nee ik denk ook nie dat dat een slim idee is
 
Ik bezorg de bn de stem en laatst was er weer een vuurwerk stelling

al het knal vuurwerk moet verboden worden

daty houdt dus in dat rotjes verboden moeten worden..

tis ook een gigantische ***krant en dat zegt een bezorger ervan
 
Back
Bovenaan