Caput Lucis 2007

Hi all, 10x for all your congratulations.
It was the best experience .. at first we worked out very much, then we obtained what we were aiming for !!!
In the next days we have our feast, and we'll have more than that :)

Cu mates and thanks for all your support !

No problem! its a shame that it is very difficult to get this kind of stuff to here.. because i would love to see you shooting here in Belgium or in the Netherlands!!

at The Knokke-heist fireworks festival (Belgium, pyromusical festival) it would be very nice to have you participte!!
 
Die filmpjes zien er erg mooit uit Moontan.
Mooie shows, alle twee die ik heb gezien tot nu toe, England en Spanje.
 
Dit zijn inderdaad erg mooie foto's Moontan. Vooral de eerste foto, een mooie volle lucht.
 
Hoi, is er bij iemand toevallig al bekend wanneer dit festival plaatsvind in 2008. Ik heb er nog geen informatie over kunnen vinden. En ik ben wel van plan om er dit jaar naar toe te gaan met vakantie.
Groetjes Masje
 
Ik zit er ook aan te denken naar Italie te gaan en het dan rond Caput Lucis te timen. Iemand al meer info dan via 't net te vinden? (da's dus niks)
 
Ik heb dit weekend twee keer over een mail (in het italiaans) naar de organisatie van Caput Lucis gestuurd met de vraag wanneer het festival plaats zal gaan vinden. Zodra ik antwoord krijg zal ik het hier meedelen. :)
 
Iemand al iets gevonden/gehoord over 2008? Moet nml m'n vakantie opgeven :D twijfel nog tussen Caput Lucis en Tarragona :rolleyes:
 
Naja, ik heb nu drie keer een mail gestuurd, maar ze reageren gewoon niet. :shocked: (wel kan ik zien dat ze de mail bekeken hebben) Ik zal aan mijn vriendin vragen of ze telefonisch contact wil zoeken met de organisatie. :)
 
in welke taal heb je die mail opgesteld? Ik kan me voorstellen als je dat in het Nederlands doet dat ze dat misschien wel eens niet zullen kunnen lezen en begrijpen?
 
Nee natuurlijk niet in het Nederlands maar in het Italiaans.

Dit heb ik verstuurd

Ciao, sono Marcel ............. da Ollanda, volgio quest anno venire guardare a caput lucis al edizione 2008 (campionato mondiale di fuochi d'artificio d'autore). Per favore lei mi po informare quando in 2008 le campionato mondiale di fuochi sono.

Grazie, saluti,
 
Zo, mijn vriendin heeft vandaag gebeld met Italie. De exacte datum zal begin maart bekend worden gemaakt op de site van Caput Lucis. Waarschijnlijk zou het dit jaar eind juli zijn maar de organisatie was hier nog mee bezig. (vorig jaar was het begin augustus.)
Even afwachten dus. :)
 
ja klopt, het duurde vorigjaar ook best lang ja. Ook de site waslang niet bijgewerkt. maar toen was op het internet al wel bekend wie meedeed.
 
Net even op de site van Caput Lucis gekeken, ze schrijven: "STIAMO LAVORANDO PER L'EDIZIONE 2008. A PRESTO" dit betekent zoiets als: we zijn bezig met de voorbereidingen van editie 2008, tot gauw.
Ik verwacht dus dat met plusminus een week de definitieve data van het festival bekend maken. :)

Richardus kijk eens op deze site, over campings rondom Valmontone:
http://www.inyourlife.com/camping_site/latium/rome/valmontone_comune/index_eng.php
 
Laatst bewerkt:
Hallo,

Caput Lucis 2008 zal dit jaar plaatsvinden van 24 tot en met 29 juli, en als ik het goed heb begrepen zullen er 6 shows plaatsvinden. :)
 
Hallo,

Caput Lucis 2008 zal dit jaar plaatsvinden van 24 tot en met 29 juli, en als ik het goed heb begrepen zullen er 6 shows plaatsvinden. :)

Dank je voor de info Masje.
Jij bent nog steeds van plan om te gaan?
Duurt wel lang he voordat de Italianen hun programma bekend maken.
:bye:
 
Back
Bovenaan