• BELANGRIJK!

    Het in bezit hebben en afsteken van buitenlands vuurwerk is verboden in Nederland en is dus op eigen risico!

    Vuurwerkcrew.nl heeft besloten om g��n zwaar knalvuurwerk (zoals de Cobra 6) op het forum te plaatsen.
    Buitenlands knalvuurwerk met een totale inhoud tot 2 gram bus- of flashkruit mag besproken worden.

    Deze keuze hebben wij gemaakt op basis van meningen van leden, diverse partijen (winkeliers / importeurs / branche-verenigingen) en de maatschappij die zich steeds sterker afkeert tegen vuurwerk in het algemeen vanwege het misbruik van zwaar knalvuurwerk.
    Uiteindelijk levert het veel negativiteit op voor het imago van vuurwerk, de media staat er vol mee!

    Is (zwaar) knalvuurwerk gevaarlijk? Nee, bij gebruik volgens de gebruiksaanwijzing niet.
    Zorgt (zwaar) knalvuurwerk voor vernielingen? Nee, vernielingen worden veroorzaakt door idioot gebruik van het vuurwerk.
    Zorgt (zwaar) knalvuurwerk voor overlast? Volgens de maatschappij zeker en de media dikt dit daarom graag aan!


    Stook verstandig en zorg dat je geen overlast veroorzaakt met het afsteken van vuurwerk, zo behouden we met elkaar die mooie vuurwerktraditie in Nederland!

[Bonbridge] Crackling Whistling Thunder

Tunit

VWC lid
Artikelnaam: Crackling Whistling Thunder.
Artikelnummer: Nog niet bekend.
Importeur: Alpeco.
Aantal per verpakking: 10 per doosje 10x10 per box.
Kartoninhoud: 10 boxen van 10x10.
Aantal grammen: 4 gram PTS.
Effectomschrijving: Knal met voorgaan crackling.
Prijs:Dit artikel is niet legaal te koop, prijzen wisselen sterk.


Dit artikel word al een geruime tijd niet meer verkocht.
Gelieve dit NIET over te nemen zonder toestemming en/of bronvermelding.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Deze knaller 1 keer mogen meemaken, en gaf een behoorlijke dreun ( van wat ik me kan herrinere, was 1 van me 1e nitraten die ik hoorde).
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Is dit ding nou legaal? In belgie


Want er staat importeur: alpeco


En daarrna


Verkrijgbaarheid:dit product is NIET legaal te koop!
 
Laatst bewerkt:
Illegaal in Belgie. Deze werd alleen verkocht aan mensen met KVK papieren. Alleen deze knaller is al heel lang niet meer op de markt geweest. Ook via handelaren is hij niet meer te vinden. Mocht je hem tegenkomen kopen voor welke prijs dan ook.
 
Deze werd een aantal jaren geleden ook nog bij Wapenhandel Frank verkocht...
En dan praat ik over 7 jaar geleden ongeveer...
Toendertijd 6euro voor een pakje, en na Oud en Nieuw waren ze 4euro..
Mooie prijzen waren dat. Had 3 pakjes gekocht toen.
 
Back
Bovenaan