Beter van Dordt (BVD) ziet geen draagvlak voor beperkingvan het afsteken va vuurwerk.

ylke

VWC lid
DORDRECHT - De meerderheid van de gemeenteraad van Dordrecht is blij om enkele vuurwerk vrije zones in Dordrecht te gaan instellen. Beperking afsteken van vuurwerk wordt dat genoemd op weg naar de jaarwisseling 2015-2016.

Beter voor Dordt (BVD) ging als grootste partij in de gemeenteraad niet mee, maar was bij de stemming een grote minderheid. De PvdA was voor op basis van de volgende motivatie:

70% van de straatbewoners aangeeft een vuurwerkvrije zone te willen hebben, vinden wij dat de gemeente hiernaar moet luisteren en moet kunnen faciliteren.

De motie die nu voor ons ligt kunnen wij dan ook in de huidige vorm accepteren en ermee instemmen. In deze motie wordt de ruimte geboden aan inwoners om zelf vuurwerkvrije zones mogelijk te maken.

Motie (ingediend door GroenLinks - en medeondertekend door CU-SGP, D66, SP, VSP, CDA - is door de gemeenteraad aangenomen.

Bron
 
Dit is als het plakken van een pleister op een k-gezwel fout en misplaatst, men weet donders goed waar en bij wie het vuurwerkprobleem zit in Dordrecht maar men kan of wil er niks aan doen.deze regel zorgt voor meer overlast en verlies van vuurwerk plezier in de omgeving waar het wordt verboden.het grootste deel van de overlast veroorzakers doen dat niet voor hun huis maar verplaatst zichzelf dus heeft een zone geen zin.en dus komt er elk jaar daarna een zone bij en blijft er geen stookplaats meer over.
 
Back
Bovenaan