Babypijltjes

Hallo!
Misschien domme vraag...
Maar ik zag dat ze in Duitsland dus nog babypijltjes verkopen, aangezien het vuurwerk uit Duitsland legaal is in Nederland. Is het alsnog illegaal om dus babypijltjes te kopen (en vervoeren) in Duitsland?
 
In Duitsland mag je het gewoon kopen en vervoeren, je mag ze alleen niet meenemen naar Nederland. Is hetzelfde als met strijkers, die mag je ook niet mee de grens over nemen bijvoorbeeld.

Het vuurwerk moet gewoon aan de Nederlandse wetgeving voldoen.
 
Ze worden ook in België verkocht. Ook in Duitsland. Maar dat betekend niet dat ze zijn toegestaan in Nederland (helaas). Er geld hier een verbod op babypijlen, niet alleen een verkoopverbod.
 
Oke bedankt! Kan ze dus beter laten liggen!

Iedereen moet het zelf weten en de politie zal wel niet echt controleren op vuurwerk uit Duitsland. Mochten ze dit wel doen is er geen beginnen aan want je zit ten eerste met de 25 kilo regeling die bijna iedereen overtreedt.
 
Back
Bovenaan