Auto vol lawinepijlen

LEIDSCHENDAM - In de auto van een 33-jarige automobilist, zonder vaste woon- of verblijfplaats zijn zaterdag een hoeveelheid drugs, lawainepijlen en inbrekerswerktuigen aangetroffen.

lawinepijl_lawinepi_195457h.jpg

Lawinepijlen. ANP PHOTO

De man wilde die dag, na een verkeerscontrole op de Noordsingel, de eigenaar van de auto waarin hij reed bellen. De bestuurder reed met een ingevorderd rijbewijs, terwijl de auto onverzekerd bleek te zijn. De bestuurder werd aangehouden.

Toen een politieagent de mobiele telefoon, die in een handschoen verborgen zat aan de verdachte wilde geven, trof hij een hoeveelheid drugs aan. De agenten onderzochten daarop de auto en troffen verschillende lawinepijlen aan. Ook werden inbrekerswerktuigen aangetroffen.

De 33-jarige verdachte werd in het politiebureau opgesloten. Hij wordt dinsdag geleid voor de rechter commissaris.

http://www.ad.nl/denhaag/stad/2966469/Auto_vol_lawinepijlen.html
 
Jammer voor hem, niet echt slim gedaan.
Ik vind altijd, doe maar 1 ding illegaal, anders vergroot je de pakkans drastisch!

Die foto is trouwens al vaker gebruikt en zal ook niet echt bij de 'vangst' horen..
 
Jemig dan heb zulke stuff in je auto.

En dan wordt je op een redelijke knudde manier gekapt:bonk: terwijl een agent je mobiel wil pakken:bonk: echt iets voor in Stom, Stommer, Stomst!:bonk:
 
Back
Bovenaan