Auto opgeblazen met zwaar vuurwerk in Breda

DW2000

VWC lid
BREDA - Een auto die geparkeerd stond in de Diderica Mijnssenstraat in Breda is zondagavond opgeblazen met zwaar vuurwerk. Mogelijk is een Cobra 6 gebruikt, zo meldt de politie.
De eigenaresse van de auto hoorde rond negen uur een enorme klap en zag buiten dat de voorkant van de auto helemaal vernield was.

Bumper los en gat in de auto
Er zat een gat aan de voorkant en de onderkant was er deels onderuit gevallen. De bumper zat los en het logo dat op de voorkant van de auto zat, lag tien meter verderop in de straat.

Er zijn getuigen die drie jongens weg zagen fietsen en een knul op een scooter zagen. De vier jongens zijn volgens de politie mogelijk betrokken bij de vernieling. Ze zijn nog niet aangehouden. De eigenaresse van de auto heeft aangifte gedaan.
bron
 
Back
Bovenaan