Arnhem 30-04-2009

AFGELAST!!

bron.

Activiteiten Koninginnedag in Arnhem aangepast
donderdag 30 april 2009 | 16:10 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 30 april 2009 | 16:34

ARNHEM - Burgemeester Pauline Krikke heeft haar afschuw uitgesproken over de gebeurtenissen in Apeldoorn.

Zij heeft overleg gevoerd welke maatregelen in Arnhem genomen zouden moeten worden. De activiteiten worden niet afgelast, wel zal op initiatief van de organisatoren en in overleg met burgemeester Krikke het programma worden aangepast.

De particuliere organisatoren van de Koninginnedagactiviteiten hebben aangeboden alle festiviteiten om 18.00 uur voor vijf minuten stil te leggen in verband met de gebeurtenissen in Apeldoorn. 'Een respectvol gebaar' volgens de burgemeester.

De Stichting Viering Nationale Feest- en Gedenkdagen heeft besloten het vuurwerk in Arnhem af te gelasten. Burgemeester Krikke stelt zich achter deze beslissing. Het traditionele vuurwerk zou om 22.15 uur vanaf de Rijnkade te zien zijn.
Op het stadhuis is naar aanleiding van de gebeurtenissen inmiddels de vlag halfstok gehesen.
 
Back
Bovenaan