Aquarius Rockets [Vuuprijl Ass.]

FireDragon

VWC lid
Artikelnummer: 680
Artikelnaam: Aquarius Rockets
Bruto Gewicht: ...
Netto Kruitgewicht: ...
Aantal Vuurpijlen: 11
Effectomschrijving: Nieuw! Giga pijlenpakket met maar liefst 11 pijlen voor de goedkoopste prijs van Nederland!
Tijdsduur: ...
Stijghoogte: ...
Kartoninhoud: 10 stuks
Richtprijs: 29,95

O.a. te koop bij: Rubro.nl

680_aquarius_rockets_rubro_adventurers_vuurpijlen_rubro_vuurwerk.jpg


Wij danken Rubro Vuurwerk voor de informatie.
Gelieve dit NIET over te nemen zonder toestemming en bronvermelding.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik bestel deze gewoon, samen met de Baltic Sunrise Rockets. Over de kwaliteit van de nieuwe Rubro pijlen maak ik me beslist geen zorgen. Ik heb nog geen pijlen pakket van Rubro gehad dat tegen viel..
 
Hallo vuurwerk vrienden! Net de grootste pijl van de Aquarius Rockets, Baltic Sunrise Rockets en de Rocket Science afgestoken. Voor degene die twijfelt om 1 van deze pakketten te kopen: Koop ze gerust. De pijlen zijn van dezelfde kwaliteit als de andere vuurpijl pakketten van Rubro. Vooral de Baltic Sunrise Rockets pijl vond ik erg mooi! Alle pijlen hadden grote boeketten die best lang bleven hangen met harde burst.
 
Dan denk ik toch dat jij een harde burst anders ervaart dan mij. De grootste deden het nog minder dan de kleinere, alle pijlen hadden een matige burst. De Rocket Topper 2 knalde deze er met gemak uit ;)
 
^^ Ja ik vond de burst wel goed. Ik moet je wel gelijk geven dat de groteren minder waren dan de kleine.. En dit was van de nieuwe pijlen pakketten het minst mooie pakket. Maar nog steeds goed. Vooral gezien de prijs.
 
Heb deze meegenomen voor €12,50 bij Hollandivani. Op zich geen gekke prijs maar het stelt alsnog niet veel voor ben ik bang.
 
Heb deze meegenomen voor €12,50 bij Hollandivani. Op zich geen gekke prijs maar het stelt alsnog niet veel voor ben ik bang.

Voor die prijs zijn ze wel leuk hoor. Verwacht er alleen niet al teveel van. Ik had ze 2 jaar terug voor 15,- , vond met name de grote nog best leuk.
 
Back
Bovenaan