Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Stond bij de music marina / pontje. Ik wou eigenlijk dichter bij damen komen waar de show werd opgebouwd, echter er bleek een enorme fabriek de doorgang te blokkeren. Vanavond wagenvoort vanaf het ij bekijken (happen en tappen via wgr ega). Morgen xena bekijken.
Deze avond toch maar naar Sail gegaan, en het was een prima Nederlandse show dit hoor! Deze duurde 17 minuten. Zaten erg mooie bommen bij en de gouden bommen waren van erg goede kwaliteit, ze bleven lang hangen. Ik stond op een balkon 2 hoog dus had een mooie plek om het vuurwerk te bekijken. Vond de spinning salute blokken erg gaaf.
Show van 21-08 was super. Had ook een super plek. Vanuit Amsterdam-Noord bij de nieuwendammerdijk naar het IJ gelopen. Volgens mij kan je alleen met een boot dichterbij komen. Stond prima met niet te veel drukte om ons heen. Sta daar vanavond weer!