Afgelopen jaarwisseling was echt top!
De laatste paar jaar niet zo actief geweest/niet veel vuurwerk gekocht en meer naar huisfeestjes geweest met oud en nieuw. Ergens in de herfst een opleving gehad en was het virus weer aangewakkerd. Als vanouds weer veel vuurwerk besteld en samen met mijn vader opgehaald. Dit jaar voornamelijk in Almere. Op de terugweg nog even langs Witte Tenten in Eemnes en hier in de buurt de WTF-box opgepikt.
De 29e en 30e moest ik helaas volle bak werken (horeca) en was er dus niet zo veel tijd om met mn vuurwerk bezig te zijn. Dat resulteerde in redelijke stress op de 31e, 18.00 moment gemist omdat ik nog bezig was met mijn finaleproject.
Voor de rest was het een topavond. Samen met een stookmaat afgesproken om oud en nieuw allebei weer bij onze ouders in de straat te vieren, net als vroeger. Elk jaar werden de vuurwerkshows hier enorm gewaardeerd door de rest van de straat. Dit jaar was weer als vanouds, eigenlijk overtrof het elk jaar tot nu toe

. Enorm veel vuurwerk, leuke projectjes en de sfeer door het vele publiek was top.
In de vooravond nauwelijks iets afgestoken, op wat kleine losse cakes na. Wel wezen kijken bij een project van mn stookmaat verderop in de straat, enorm goed gelukt!. Met mijn eigen vuurwerk eigenlijk gewacht tot het 00.00 moment. Nog nooit zo veel vuurwerk in zo'n korte tijd met de hand weggestookt. Enorm van genoten, zowel van mijn eigen vuurwerk als het vuurwerk van de buren en het vuurwerk verderop in de straat. Ik heb niet alles opgestookt want ik merkte dat het publiek haar focus een beetje verloor, waardoor ik het zelf ook minder leuk vind blijkbaar. Verderop in de straat was het losse spul er ook doorheen, dus liep ik die kant op om de beste wensen te doen. Daar werd de eerste finaleshow al opgebouwd. 'Mijn' publiek opgehaald en met z'n alle naar de finaleshow gekeken, die was erg geslaagd!
Daarna terug naar de schuur gelopen om mijn palletfinale op het veld neer te zetten en aan te sluiten. Dit duurt toch altijd langer dan gedacht. Gelukkig bleef er nog genoeg publiek over en kwam mn beste maat nog even snel de beste wensen doen (goede timing van hem

). Showtje ging goed, al was ik soms meer bezig met mn afstandsbediening dan met het vuurwerk in de lucht. 3 cakes zijn blijven staan helaas, maar dat deed geen afbreuk aan het geheel. Alle pallets, dozen en cakes op een grote berg gegooid en die in de fik gestoken waardoor het op het eind nog bijna fout ging (1 cake had blijkbaar nog 3 volle tubes die langs onze oren vlogen, net op het moment dat niemand meer een vuurwerkbril op had). Gelukkig liep het af met even schrikken.
Daarna thuis nog een biertje gedaan en lekker naar bed gegaan, nagenietend van de mooie avond.
Sindsdien ben ik weer helemaal aangestoken en heb ik mn oude hobby weer helemaal gevonden!
