Aangehouden voor vernieling met vuurwerk

moontan

VWC lid
Aangehouden voor vernieling met vuurwerk
12-11-2008 17:19 | Politie.nl

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG – De politie heeft dinsdagmiddag, om vijf over 5 een 20-jarige inwoner van Bunschoten-Spakenburg aangehouden omdat hij de nacht van zaterdag op zondag met vuurwerk een brievenbus op de Spuistraat had vernield.

Het vuurwerk, een zogenaamde illegale “vlinderbom", vernielde niet alleen de metalen brievenbus. Door vermoedelijk rondvliegende delen van de brievenbus werd ook een nabij geparkeerde auto beschadigd en een ruit van een winkel op de Spuistraat vernield. Door de kracht van de explosie waren de delen van de brievenbus dwars door de ruit heengegaan en raakten de daarachter aanwezige lamellen ook beschadigd.

Na uitvoerig buurtonderzoek en het horen van meerdere getuigen kwam de nu aangehouden verdachte in beeld. Hij werd verhoord en bekende verantwoordelijk te zijn voor dit vandalisme. Op aanwijzing van de verdachte werden in zijn woning nog 42 vlinder- c.q. nitraatbommen aangetroffen. Deze werden inbeslaggenomen. De Bunschoter kreeg een proces-verbaal en verklaarde de schade te zullen vergoeden.

http://www.refdag.nl/artikel/1373195/Aangehouden+voor+vernieling+met+vuurwerk.html
 
Of het was geen vlinderbom maar iets anders.
Of zoals we wel gewend zijn is het weer opgescheppen in de krant.

Want met een vlinderbom lijkt het me sterk om zoveel schade te verrichten! Maar die vend krijgt iig wel zijn verdiende loon :)
 
Dit zal heel moeilijk gaan om je daar van te gaan onderscheiden.
Zodra er ook maar iets met vuurwerk is duiken de media er direct boven op, en die zullen dit zo erg mogelijk maken.

Neem ook nu weer deze benaming, een vlinderbom, het is om je dood te lachen.
 
Media en de benamingen van vuurwerk is altijd een ramp geweest. En ze zullen hier ook niets aan veranderen neem ik aan. De benamingen worden allemaal tot het uiterste gedreven zodat een ''rotje'' een Kanonslag genoemd word. En ga maar eens na wat een echte ''kanonsslag'' voor een knal geeft.

Moet wel zeggen dat vroeger de benamingen van vuurwerk allemaal zeer hevig waren. Zo werden de grotere kanonslagen ''atoombom'' gelabeld! Dan moet je wel even nadenken wie er zijn begonnen met de benamingen.
 
Back
Bovenaan