rene_vuurwerk
VWC lid
Vertel vertel vertel![]()
Ik ben ook nieuwsgierig geworden.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Vertel vertel vertel![]()
Bij heron staat er in krantje dat je ook de 27e vuurwerk kan halen? Iemand die daar meer van weet
Ik ga zelf al een paar jaar naar Bochtelt ( vanaf ede een uurtje rijden ) ... meestal rond een uur of 11 & dan zijn wij als enigste eigenlijk haha
https://www.feuerwerk-forum.de/thema/kodi.55426/
hierbij de folder van Kodi
Ik ben een aldi/lidl man maar zijn er nog winkels die ook interressant zijn om te bezoeken bv met een ander knalaanbod ?
Voor het eerst dit jaar word er in Emmerich bij Pustenblume (Reeserstrasse, straat waar de Aldi ook aan zit) vuurwerk verkocht.
Op 28 December om 00:00 gaat de winkel open en zijn ze tot 18:00 open. 18 uur lang, de hele nacht door kun je hier vuurwerk halen. Ook Zaterdag & Maandag is deze winkel geopend, maar dan van 08:00 tot 18:00 geloof ik.
Deze winkel (Fireworxxx) heeft geen website, ook geen folder, en ook geen prijslijst online. Ze hebben alleen een Facebook & Instagram pagina waar ze elke dag een paar producten laten zien die ze gaan verkopen. Ze verkopen veel Zena en Lesli producten. Als je in Emmerich bent, ga hier zeker even een kijkje nemen als je toch al om 06:00 naar de Lidl/Aldi wil. Half uurtje eerder wegrijden en hier even langs gaan. Ze hebben dikke cakes als je het mij vraagt.
Waarom vind ik niks van Edeka selfkant?