Aanbod Duitsland 2009-2010

mag wel 10 kg aan kruit dat mag is gedoogd.
maar het gaat mij erom ik ga met mijn vader die wil potten en pijlen en ik wil wel wat van die kubischer kanonenschlage en misschien zo'n knalpakket. maar mag dat nou of niet want op andere sites staat dat potten wel mogen.
 
monsterking PL-600

monsterking PL-600

Hallo,

Ik zie net tot mijn grote schrik dat de monsterking dit jaar niet meer te koop is bij de plus markt. :-( Hoop dat de folder onvolledig is. (te vinden op feuerwerk.net)

Weet iemand een andere shop waar die te koop is.? Zag al dat je hem ook kon kopen bij Hayo in Elten maar daar betaal je de jackpot. 19 euro.

Hoop dat iemand me kan helpen.

Grtz Bas
 
Hey Bas,

Nee, ik zou niet weten maar ik heb wel een andere vraag aan jou? welke potten zijn wel goed bij de plus en ook wel betaalbaar? ben namelijk van plan dit jaar ook eens even langs de plus te gaan rijden.
 
Hey Bas,

Nee, ik zou niet weten maar ik heb wel een andere vraag aan jou? welke potten zijn wel goed bij de plus en ook wel betaalbaar? ben namelijk van plan dit jaar ook eens even langs de plus te gaan rijden.

Dit jaar veel nieuw aanbod bij de plus dus durf je geen garanties te geven maar potten van de PL serie zijn altijd goed. Kijk maar eens op you tube.
Verder is de plus in verhouding duurder in verhouding tot andere supers dus rondkijken loont zeker de moeite :P

veel plezier de 29e
 
Hmm, het schiet nog niet echt op met het digitale aanbod van Lidl-Süd en Aldi-Süd. Het lijkt wel alsof Lidl technische problemen heeft ofzo. Inmiddels hebben ze namelijk wel de digitale variant van de folder beschikbaar gesteld. Klik op onderstaande link en blader naar pagina 16 t/m 24...

http://www.lidl-pageflip.com/de.html?kid=Cmvzxn

EDIT: om het makkelijk te maken hebben ze ook hier 2 varianten van:

http://www.lidl-pageflip.com/de.html?kid=4OCpnr

Uhm Gizmo je zit in het verkeerde topic haha, deze is van vorig jaar.:wink:

Dit kan dus hier
 
Back
Bovenaan