Wie zegt dat ze raar opkijken? Wie zegt dat ze die container nu pas hebben laten komen? Wie zegt dat ze de risico's niet kennen? Ik denk dat ze gewoon dikke schijt hebben aan alles en geld belangrijker vinden. Dat je vroeg of laat nat bent weet iedereen en toch waagt men over het algemeen de gok steeds opnieuw. Puur om er zelf beter van te worden.. Zo een laag IQ hebben ze dus vast niet..
Als ik een handelaar was, had ik het zeker weten anders aangepakt.
Je hebt je zaakjes gewoon niet in orde als dit spul eind november pas binnen komt.
Raar opkijken weet ik niet en de risico's kennen ze vast wel, maar als je een goede handelaar bent, dan zorg je dat je spul niet in beslag genomen wordt.
Oh maar wacht, dat is wel gebeurd, dus ga ik af dat ze niet zo heel handig zijn in handelen.
Ik begrijp overigens wel de kick en de gok hoor, maar het is en blijft veel geld en als ze je pakken (dat gebeurd zeker) dan ben je wel echt heel zwaar de luul hier in NL.
Edit, aangepast.
Nee van mij hoeft dat allemaal niet vuurwerk kopen of een verlaten parkeerplaats of via via..