MGMT
VWC lid
Het is 25kg p/p wat hij mee mag geven. Volgens mij is er nergens een regel waarin staat dat dit per dag is. Als jij per keer met 25kg de winkel uitloopt, dan mag jij 25kg buiten voorhanden hebben.
Tevens is je dealer niet in overtreding, omdat hij 25kg meegeeft.
Bij een grote order zou je bv voor kunnen stellen, of hij meerdere afhaalbonnen maakt van je bestelling, max 25kg per bon. Samen met 1 maat loop je dan ieder met bon naar buiten en doet dit nog eens. In Belgie wordt dit ook gedaan.
Hey kijk aan, daar wordt ik wat geruster op. Ik kan inderdaad niet veel dragen, en mn broertje ook niet, maar dan loop ik meerdere keren naar buiten/binnen. Geen probleem dan.
Ik maak me ook niet druk over onderweg/vervoer, maar meer het feit dat ik straks nog een keer extra heen en weer kan rijden
