Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Goedenavond allemaal,
Een kleine update van mijn kant. Uiterlijk volgende week lanceren we namelijk onze 3+1 boxen actie. Later meer over de spelregels enzo.
Nog even geduld en dan weten jullie meer. Maar ik beloof alvast: het wordt weer goud!
Groeten, Jan
Zo zie je maar weer, smaken verschillen. Niet dat mijn mening van doorslaggevende factor zal zijn, maar ook ik moet zeggen dat ik wel gecharmeerd ben van deze Century Show XXL.
Goedemiddag allemaal,
Iets eerder dan normaal, omdat ik later deze week veel te krap zit in mijn tijd. Er staan in ieder geval wat verse acties klaar op de shop. Die acties gaan aan het einde van de middag online.
Binnen 2 weken lanceren we onze boxenactie! Welke denken jullie dat het dit jaar...
Tycoons? En ook de andere suggesties. Die zijn écht op. Geen geheime voorraad, geen vergeten doos bij Wolff... En zelfs deze '(top)Freakwinkel' moest nee verkopen 👻 Volgende keer weer op tijd klikken! 😂
Prachtige boxen inderdaad maar het is nog de vraag of wij Elite Mark ook gaan aanbieden, i.c.m. actieprijzen ligt het allemaal gevoelig. TBC want moet ze zelf ook hebben 🫣😅