Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Frits, welke versie van de cruise rockets word er in de webshop verkocht?
Mooie demo gezien, hoop mooie producten waar onde aantal 25 grams producten, denk zelf als China Red zich zelf wat meer promoot en wat sneller hun zaken rond hebben dat producten eerder op demo’s geschoten worden zich zelf in het rijtje Rubro en Royal mogen zetten denk Zena dit jaar ook in het rijtje hoort hele mooie producten gezien.
Finale was leuk zaten goeie momenten tussen.
Min punt was dat Frits niet overal te horen was, denk er volgend jaar sowieso een speaker moet zijn bij de kantine, het was nauwelijks hoorbaar.
Wolff was er ook met nieuwe 25 grams producten zaten wel wat goeie tussen, alleen leek de box The Impossible leek mij een aanfluiting of ging er wat mis??
Onze vaste geluidsapparatuur was in het oosten van het land bij een demo van een collega.
Dus helaas wat minder volume.
De Impossible ging goed alleen werden ze stuk voor stuk elektrisch geschoten en de ene cake was inderdaad beter dan de andere.
Oké bedankt voor de opheldering, ben je van plan de 25gram producten van Wolff te gaan verkopen dit jaar?
Frits,
Was de Legacy nog steeds een sample, of is de echte afgelopen week gearriveerd?