Bedankt voor de update!Dank voor jullie geduld, onze excuses voor de late reactie. Wij wilden even zeker weten dat wat we hier posten correct is.
De afgelopen maanden zijn de fabrieken in China gesloten geweest. Gelukkig ontvingen wij gisteren bevestiging dat een gedeelte van de fabrieken weer is opengegaan. Zij kunnen opnieuw gaan opstarten, productie hervatten, en opgelopen gigantische achterstand bij gaan werken.
Helaas zijn nog lang niet alle fabrieken open, en is de capaciteit van het logistieke netwerk nog lang niet zoals het was. Daarom is nog niet met zekerheid te zeggen welke artikelen wanneer binnenkomen. De verwachting is dat we hier binnenkort meer inzicht in krijgen, en dat sowieso een gedeelte van onze items ruim op tijd beschikbaar zullen zijn in Nederland. Eerlijk genoeg betekent deze hele situatie ook, dat er waarschijnlijk artikelen (te) laat of niet binnenkomen. Normaalgesproken krijg je daar door het jaar heen updates over; door de sluiting heeft alles ruim 4 maand stil gelegen en wordt dat nu pas weer opgestart.
Zodra wij info hebben over welke artikelen komen, en wanneer deze waar beschikbaar zijn, horen jullie het direct!
Cheers, namens Wolff,
Pim
Geven jullie bij de nieuwe productie dan prioriteit aan de Nederlandse markt?
Of aan de F2 artikelen voor de buitenlandse markt?
Of gaan jullie daar niet over en maakt de fabriek gewoon wat ze zelf willen?