UPDATE POLITIEKE DISCUSSIES - Socialmedia aktie ter voorkoming van 'tijdelijk' verbod

Status
Niet open voor verdere reacties.
Naast het hele corona gezeik heeft m'n pa dit jaar helaas ook kennis moeten maken met die ene ziekte. Ik keek er naar uit om, misschien wel voor de laatste keer, lekker te gaan stoken met pa. Met de man waar ik het van geleerd heb en die mij zo gek van vuurwerk heef gemaakt. Vroeger, toen je op de laatste dagen van het jaar niet kon wachten tot pa thuis kwam van de zaak(vuurwerkhandel) met het vuurwerk. Wat had hij dit jaar meegebracht? Tot het moment dat je je eerste eigen bestelling doet. Geweldig! Met in het begin een beperkt budget en in een later stadium dat budget zien groeien naar enkele honderden euro's. Dit jaar voor het eerst in jaren geen bestellingen, geen budget.. Juist in het jaar waarin ik zo ongelofelijk veel behoefte had om het jaar knalhard af te sluiten, samen met pa.

Wat een topjaar. En bedankt héh!

Je hebt gelijk, ik voel met je mee! Heb ook een enorm zware tijd achter de rug. IK GA GEWOON LEKKER STOKEN!!!! TASSIE MEE EN FIETSEN VAN PLEK NAAR PLEK.
LEZEN JULLIE MEE?? FIJN!!!!!!!! TOT NOOIT !
 
Mede pyro's

Ik ben sinds dit jaar lid geworden van deze mooie community. Ik ben net als jullie een pyro in hart en nieren. Wat hier vandaag is gebeurt snap ik gewoon niet. De zorg ontlasten? In ons buurland liggen 3 keer zoveel mensen in het ziekenhuis. Daar wordt niet gepraat over een verbod. Wat voor een ... land wonen wij. De hulpdiensten krijgen dit jaar wat ze juist willen voorkomen. Veel letsel, overlast, vernieling, brandstichting. Ik wil zeg niet als jullie sorry hiervoor.
 
Ondertussen spreken ze uit dat de horeca, pretparken en dierentuinen weer open mogen.
ik begrijp het niet meer.!!!! wie maakt het duidelijk?
Kortom de hele corona is niet het probleem, ze misbruiken het probleem, ze misbruiken het over de rug van mensen die er aan zijn overleden.... ja dat is groenlinks., ze gaan over lijken
 
Qua boete begint aantekening bij €100...daarom is corona boete naar €95 gebracht = geen aantekening. Bij aantekening is nog verschil overtreding = staat 5 jaar, of misdrijf = staat 20-30 jaar. €100 boete zal onder overtreding vallen.
Even offtopic: Hoe zit dat dan met verkeersboetes, als je bijvoorbeeld geflitst bent en daarbij boetes boven de 100 euro kreeg?
 
Respect Niels, ik hoorde de emotie in je stem..

Ik zou het iig niet kunnen momenteel, dus dikke duim voor jou:thumbsup:

Ja man, serieus, het huilen staat me nog steeds nader dan het lachen.

Bedankt iedereen voor de positieve reacties. Om maar ff aan heel Nederland te laten weten hoe klote we ons nu voelen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan