Vuurwerkshow op de kermis is niet de eerste.

omepje

VWC Moderator
Forumleiding
Enschede: In deze krant is gisteren ten onrechte gemeld dat de kermis zondag 30 maart om 21 uur voor het eerst sinds de ramp van 13 mei 2000 wordt afgesloten met vuurwerk. De eerste vuurwerkshow na de ramp op de kermis was vorig jaar op de herfstkermis.

Bron. tctubantia.
 
haha tubantia weer:p foutje moet kunnen.

beetje gelijk hebben ze trouwens wel,dit is de eerste vuurwerkshow na de ramp die wordt afgesloten om 21:00 uur.
de vorige vuurwerkshow was om 21:30 :wink:
 
Haha je bent er scherp bij Oerendhard. Goed opgemerkt.
Maar goed, we zullen zien wat deze show ons brengt.

Het tijdstip is nu in ieder geval wel duidelijk, vorige keer was dit tot aan de schietdag nog onduidelijk.
 
gromm ik raak hier wel zo geirriteerd over he.. sluit dat godverdikke toch eens af.. bij ieder onderwerp waar de term vuurwerk in voorkomt in Enschede of daar in de regio wordt die vervloekte vuurwerkramp van 8 jaar terug weer opgerakeld.
 
Ik ben het helemaal met je eens hoor RedBaron, absoluut.
Maar bij sommige mensen ligt het nog steeds heel erg gevoelig.

Maar het is ook gewoon een goedkoop argument voor veel mensen om zo het vuurwerk tegen te gaan, dan halen ze Enschede er maar bij om te laten zien hoe gevaarlijk vuurwerk wel niet is.
Ik denk dat we dit nog heel lang moeten aan horen.
 
Back
Bovenaan