Vuurwerkshow Beesd houdt schade voor Geldermalsen beperkt

moontan

VWC lid
Vuurwerkshow Beesd houdt schade voor Geldermalsen beperkt


GELDERMALSEN - De 8.500 euro die de gemeente Geldermalsen moet betalen voor de aangerichte schade tijdens de jaarwisseling valt dit keer mee.

Vorig jaar lag er een rekening van 32.000 euro, mede door de vernielingen die werden aangericht op het Dorpsplein in Beesd. Zo werd er een caravan met 35 liter afgewerkte olie op het plein achtergelaten en in brand gestoken. Van dergelijke incidenten bleef Beesd dit keer verschoond dankzij een feest op het Dorpsplein en met een vuurwerkshow aan het eind.

https://www.gelderlander.nl/rivieren...erkt~abc1f248/
 
De schade was enorm veel lager door het slechte weer... ook een optie, maar niet zo populair bij de anti lobby jammer genoeg.
 
Jaja, maar nou ben ik eigenlijk benieuwd wat de netto 'schade' is als je de kostenposten van het feest, de daarmee gepaard gaande handhaving, en de vuurwerkshow er bij optelt. Tuurlijk, geld wat uitgegeven wordt aan een feestje en een show is beter gespendeerd dan geld wat uitgegeven wordt om schade te repareren, maar toch.
 
Back
Bovenaan