Vuurwerkpistool aangetroffen in auto

De Drentse politie heeft gisteren in Emmen een 19-jarige man aangehouden die een klein arsenaal aan wapens in zijn auto had liggen. Agenten troffen 2 vuurwapens, een vuurwerkpistool, 4 steekwapens, enkele op vuurwapens lijkende wapens en lichtspoormunitie aan.
De auto stond geparkeerd aan de Valtherlaan. De wapens zijn in beslag genomen. De Emmenaar is voor nader onderzoek ingesloten.

bron
 
Zllen wel babygungs zijn geweest met van die balletjes erin. Vuurwerkpistool heeft niks met vuurwerk te maken... Is gewoon signaalwapen of hoe noem je dat?
Steekwapens ja krijg je ook zo op de kermis. dus ja het ergste nog zijn de vuurwapens die zou ik ook niet in huis willen hebben haha...:p
 
babyguns?
BB Guns zul je wel bedoelen, airsoft sport.
vuurwerkcartridges worden verschoten met een signaal wapen die je in duitsland kan aanschaffen.
Dom van de betreffende persoon om het in de auto te laten of niet te verstoppen.
 
Babygubs? BB- guns bedoel je. En nee, een vuurwerkpistool heeft wel degelijk met vuurwerk (pyrotechnische sassen) te maken. Staat ook aangegeven onder de wapen en munitie wet.
 
KLopt ja BB-guns en ja klopt ja zit kruid in maar het is niet als vuurwerk bedoeld zo bedoel ik het:wink:
 
Back
Bovenaan