'Vuurwerk pas vanaf 22.00 uur'

moontan

VWC lid
'Vuurwerk pas vanaf 22.00 uur'

10 jan 2008, 03:15 - NIJMEGEN - Als het aan de Nijmeegse burgemeester Thom de Graaf ligt, wordt het aantal uren dat vuurwerk mag worden afgestoken op oudjaarsdag, flink beperkt.
"Ik zou willen dat er op 31 december pas vanaf tien uur 's avonds geknald mag worden.
Ik weet niet of dat te regelen is in Nijmegen, maar misschien kan het via de algemene plaatselijke verordening. Ik wil dat in ieder geval bekijken."

De Graaf noemt het 'onzinnig' dat Nederland op 31 december al vanaf tien uur 's ochtends wordt 'gekgemaakt' door rotjes en vuurpijlen. "Zeker voor oudere mensen en voor jonge kinderen is dat heel vervelend. Voor dieren ook."

Eerder maakte de burgemeester al bekend het vernielzuchtige verloop van oud en nieuw in Nijmegen grondig te laten evalueren. Hij hoopt op de hulp van de inwoners bij het opsporen van daders. "Dat is geen klikken, maar als burger je verantwoordelijkheid nemen."

Bron:http://www.gelderlander.nl:80/nijmegen/2441212/Vuurwerk-pas-vanaf-2200-uur.ece


Naschrift Moontan:
Vuurwerk houdt de gemoederen flink bezig de afgelopen week
Lezers van de Gelderlander kunnen online reageren op dit artikel.
Een van de lezers stelt zelfs een referendum voor.!!!
Het moet niet gekker worden. Wat maken de mensen zich toch druk om een paar uurtjes vuurwerk per jaar. In Spanje knallen ze het hele jaar door.
 
als je pas 's avonds om 22.oo uur mag afsteken kun je veel minder genieten want je moet het vuurwerk nu sneller afschieten anders krijg je lang niet alles de lucht in. en wat je afsteekt onthou je (ik) minder geod omdat het sneller achter elkaar is)
laat ons dan ok op 1 januarie de hele dag stoken dan is het ook goed vind ik:D
 
De staat is helemaal verandert, vroeger dacht men nog liberaal en was nederland een land dat als voorbeeld gelde in europa.
Problemen werden opgelost door te kijken naar de oorzaak, niet door het verbieden van het gevolg.

Vanaf 22:00 is absoluut niet te handhaven, er wordt nu al maanden van te voren geknalt, waar de politiek toch mee bezig is?
 
De staat is helemaal verandert, vroeger dacht men nog liberaal en was nederland een land dat als voorbeeld gelde in europa.
Problemen werden opgelost door te kijken naar de oorzaak, niet door het verbieden van het gevolg.

Vanaf 22:00 is absoluut niet te handhaven, er wordt nu al maanden van te voren geknalt, waar de politiek toch mee bezig is?

met onzin regels te bedenken:cool:
 
NEE!!

In mijn eerdere reacties heb ik betoogt dat D66 nog een van de weinige neutrale partijen is op dit onderwerp, maar nu met Tom de Graaff is ook de D66 een tegenstander van vuurwerk..

Het ziet er niet goed uit, maar laten we er van uit gaan dat het, net als bij de gaming industrie (zie manhunt 2 en gta 4), slechts bij woorden blijft.
 
Back
Bovenaan