Vuurpijl op politiewagen

DEN HAAG - Een surveillanceauto van de politie is dinsdagavond zwaar beschadigd geraakt, nadat jongeren een zware vuurpijl op de wagen hadden afgeschoten. Dat liet de politie woensdag weten.
De jongeren keerden zich tegen de politie nadat agenten een 16-jarige Hagenaar aanhielden. Hij had een zwaar stuk vuurwerk gegooid. Zijn vrienden schoten vervolgens een vuurpijl af op de politiewagen. De agenten raakten niet gewond bij de explosie.

De politie hield in totaal zeven jongeren aan, in de leeftijd van vijftien tot twintig jaar. Zij worden verdacht van openlijk geweld, mishandeling en verzet bij aanhouding.



Pfff
Oh oh Den Haag, mooie stad, achter de duinen.
Dat ze er gek kunnen zijn wist ik al, alleen zo gek...
 
Dit gaat gewoon veel te ver!
Ik zie de lol er niet van in en het is totaal niet stoer.
Dit moet echt stoppen!:S Het word steeks gekker!:O
 
Ik heb wel een goede straf voor die gasten. Zet ze met handboeien vast om een grote mortier tijdens een show (zo lekker midden in het veld), zijn ze erna nog dan mogen ze weer naar huis :bye:
 
Ik heb wel een goede straf voor die gasten. Zet ze met handboeien vast om een grote mortier tijdens een show (zo lekker midden in het veld), zijn ze erna nog dan mogen ze weer naar huis :bye:

Haha, even aan een grote importeur vragen of ze speciaal op bestelling een 12 inch Titanium Salute kunnen regelen....
 
Tegenwoordig worden er ook ground shells gebruikt, meer toepasselijk lijkt me zo. Dit had Heel fout kunnen aflopen met die auto (maar waarschijnlijk word de grote van de pijl natuurlijk ook overdreven). Maar stel de auto was op de een of andere manier ontploft, dan was het misdrijf heel anders uitgepakt!
 
Het is niet goed te praten natuurlijk, maar ik denk zelf niet dat het om een lawinepijl gaat anders waren ze wel vervolgd voor poging tot doodslag dan wel moord met voorbedachte rade.

Ik denk dat termen als "explosie" en "zware" ook gebruikt zijn om dit verhaal iets aan te dikken. Blijkbaar zijn zowel scholiertjes, de politie als de media lekker op dreef.
 
Back
Bovenaan