Voor al het vuurwerk naar Makkelie Vijfhuizen

ylke

VWC lid
VIJFHUIZEN - Cees Makkelie vertrekt in januari al weer naar China om daar het vuurwerk te kopen voor de eindejaarswisseling van 2013. Maar voor het oudjaar 2012 kan men bij Makkelie op de nieuwe locatie aan de Oude Schipholweg 1100 te Vijfhuizen voor al het vuurwerk.


Makkelie heeft een zeer ruim aanbod aan vuurwerk. Hij voert onder meer al drie jaar lang zijn eigen vuurwerkcollectie met label CHINA RED. Omdat Cees Makkelie zelf zijn vuurwerk importeert is hij ook de goedkoopste naar eigen zeggen. ''We importeren het zelf. Daardoor kunnen we er ook op toezien dat er goede en zuivere grondstoffen gebruikt worden voor het vuurwerk. Dat geeft minder rook en heldere kleuren als je het afsteekt.''

De losse vuurwerk verkoop dagen zijn:

Vrijdag 28 December van 08:00 t/m 21:00 uur.

Zaterdag 29 December van 08:00 t/m 21:00 uur.

Maandag 31 December van 08:00 t/m 18:00 uur.

Cees Makkelie is zelf ook een groot liefhebber van vuurwerk. ''Bij mij gaat er op Oudejaarsavond wel een 'bus' vol de lucht. Allemaal legaal natuurlijk.'''

Makkelie is makkelijk te vinden aan de Oude Schipholweg 1100 te Vijfhuizen, vanaf Haarlem is het nog geen 200 meter voor tuincentrum 'de Oosteinde'' en de volkstuinen.

De nieuwe verkoop-locatie is gelegen op het terrein van de Kwekerij! (grote groene loods, deze is goed zichtbaar vanaf de weg). Ook kan men in de voor-verkoop terecht bij Tuincentrum "de Oosteinde" Oude Schipholweg 1088 te Vijfhuizen.

Kijk ook op de website van Makkelie Vuurwerk Vijfhuizen! Het is ook weer mogelijk om online vuurwerk te bestellen in de voorverkoop met aantrekkelijke acties en gratis artikelen!

Bron
 
Back
Bovenaan