Verdachten opgepakt voor handel illegaal vuurwerk

Gerwin

VWC lid
HAARLEM - De politie heeft in Haarlem en andere plaatsen negen verdachten aangehouden die zich bezighielden met de handel in illegaal vuurwerk. Dat maakte de politie woensdag bekend. In totaal namen politiemensen enkele duizenden kilo's vuurwerk in beslag.

Vier Haarlemmers, een 36-jarige vrouw en mannen van 23, 29 en 42 jaar, zijn vorige week al aangehouden. In een woning aan de Amsterdamse Vaart in Haarlem lag 1000 kilo illegaal vuurwerk.

Heerhugowaard

Een 22-jarige man uit Obdam en een 31-jarige man uit Heerhugowaard werden op heterdaad betrapt toen de een vuurwerk aan de ander verkocht. De politie vond 600 kilo illegaal vuurwerk in een schuur en 150 kilo in een flat in Heerhugowaard. Drie mannen uit deze plaats van 22, 28 en 36 jaar, volgens de politie medeplichtig, zijn ook aangehouden.

Volgens de politie was er sprake van brand- en explosiegevaar bij de opslag van het vuurwerk. Het Interregionaal Milieu Team kwam de handel voor een deel op het spoor door meldingen via Meld Misdaad Anoniem.

Spijkenisse

De politie heeft in Spijkenisse 1000 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. Het lag in een pand aan de Puntweg. Agenten hebben naar aanleiding van de vondst een 49-jarige Rotterdammer en een 33-jarige man uit Spijkenisse aangehouden. Zo liet de politie woensdag weten.
 
Back
Bovenaan