Twintig kilo illegaal vuurwerk

Gygabyte

VWC lid
vuurwerk2.jpg


De politie heeft een jongen aangehouden die verdacht wordt van het bezit van een vuurwerk. Hij is ook al eerder aangehouden.

Na een tip over de handel in illegaal vuurwerk hebben agenten van het wijkteam Rozenburg een onderzoek ingesteld in een woning aan de Curcumastraat in Hoogvliet. Daar troffen agenten rond half acht ongeveer 20 kilo illegaal vuurwerk aan, waaronder nitraatklappers, strijkers en een lawinepijl. Tegen de verdachte, een 32-jarige Rotterdammer, is al eerder proces-verbaal opgemaakt wegens het bij zich hebben van 20 kilo vuurwerk. Het vuurwerk is in beslag genomen om te worden vernietigd.

http://www.megastadfm.nl/article.php?id=5681
 
Zo he, ze zullen vast wel feest hebben gevierd voor maar liefst 20 kilo :P Nee, echt he kunnen ze nou niet gewoon zich met belangerijkere dingen gaan bezighouden. :(
 
Dit zijn op dit moment de belangrijkere dingen.
Na de chaos van verleden jaar hebben ze er nog meer mensen op gezet.
En 20 kilo nitraten en strijkers is toch nog een redelijke hoeveelheid (qua aantal stuks) en kan voor een behoorlijke overlast zorgen.
 
Back
Bovenaan