Shapely Flowers

moontan

VWC lid
Artikelnummer: 147A
Artikelnaam: Shapley Flowers
Aantal Schoten: 19schoten
Effectomschrijving: 4 x 19 schots superzwermpot
1 x 19 schots blauwe en zilveren staarten
1 x 19 schots rode met crackling staarten
1 x 19 schots groene met crackling staarten
1 x 19 schots gele bloemenstaarten overgaand in rode, zilveren, gele en groene peony's

Richtprijs: 120 euro
 
Laatst bewerkt:
Lijkt me niet de moeite waard, ongeacht het effect.
30 euro per pot is gewoon te duur.:wink:
:bye:

Dit ben ik niet met je eens, ik wil best wel 30euro betalen voor een 19shots pot alleen dan moet het niet zo'n standaart peony potje zijn.
als de effecten een beetje speciaal en van goede kwaliteit zijn en het tempo is goed, dan betaal ik zo 30euro voor een 19sh cake

denk bijvoorbeeld aan de 2 wonderful cakes van crown, deze zijn 30euro per stuk maar ze zijn zo goed dat we ze hier al meerdere malen de lucht in hebben zien gaan, net als de prodigy die is 23 euro voor 12 schoten.. is ongeveer het zelfde als 30euri voor 19schoten, ook deze is zo mooi dat wij hem al meerdere malen gehad hebben:)


Je moet niet enkel op prijs informatie een product afkeuren vind ik:wink:
 
In het echt zijn deze potten aardig aan de grote kant. Effecten zijn harde burstknallen met peony's en knetter (dacht dat ik B had gekocht).
 
Ik zou er geen 30 euro voor neerleggen. Deze potten hebben wel een oké effect, maar voor 30 euro zijn er betere te vinden.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik zou eerst wel een filmpje willen zien van die potten voor ik ze zou kopen. Anders is het simpelweg te duur. Maar als de effecten echt goed zijn dan zijn ze hun 30 euro misschien wel waard.
 
nah ik vind 30 euro ook grof geld voor een nederlandse legale 19sh cake.... ik leg het er in iedergeval niet voor neer
 
Wow, echt duur. Dan zal je altijd zien, zijn het potjes met flut-tails ofzo:mad:

Het zijn niet alleen de staarten hoor. Eerst een silvere staart (of crackling) en daarna een peony. Effecten waren groot te noemen, net zoals de potten die ook aan de grote kant zijn. Het waren dus niet speciale effecten waar je meer geld voor neer wilt leggen.
 
Prijs is gehalveerd bij The Firework Factory in Hoofddorp....15 Euro per stuk !!

Cheers:bye:
Mek
 
Back
Bovenaan