Politieteam speurt naar illegaal vuurwerk

kwintos

VWC lid
UTRECHT - De politiekorpsen Utrecht, Flevoland en Gooi & Vechtstreek werken de komende maanden nauw samen bij het opsporen van illegaal vuurwerk.

Illegaal opgeslagen vuurwerk in woningen, garageboxen, loodsen en schuren vormen een groot gevaar voor de omgeving. Vanuit het hoofdkwartier in Almere werken vijftien mensen fulltime aan het belemmeren van de illegale handel en het vinden van opslagplaatsen.

Het vuurwerkteam moet zoveel mogelijk illegaal vuurwerk (lawinepijlen, mortieren, strijkers) in beslag nemen, verdachten aanhouden en illegale opbrengsten ontnemen.

Ook de hulp van de burgers is welkom. Het Interregionale Vuurwerkteam vraagt inwoners van de betrokken provincies verdachte situaties direct te melden.
 
Waar maak je je in vredesnaam druk om?
Houdt gewoon je plezier. Zij doen hun werk, zorg maar dat ze je niet vinden als je wel iets hebt.
En als je wel gepakt word? Dan zijn zij beter geweest dan jij en heb je het spel verloren.
Maar houdt het ff relaxed. Dat is mijn bescheiden mening;-)
greetzzz
 
Back
Bovenaan