Paniek bij mislukken vuurwerkshow Thailand

ylke

VWC lid
Bij een vuurwerkshow in Thailand is rond de jaarwisseling paniek ontstaan. Mensen rennen voor hun leven als plotseling al het vuurwerk ontploft. De show werd gehouden bij een strandresort

Video
 
De show zou 10 minuten moeten duren en ging in enkele tientallen seconden de lucht in? Dan was het vast een klein showtje? Want zoveel bommetjes knallen er nou ook weer niet op de grond. Natuurlijk wel mooi dat iedereen er zonder kleerscheuren vanaf komt.
 
Hoop/ denk dat ook niet alles is afgegaan tijdens de film. Gelukkig geen gewonden maar dat had zo anders kunnen aflopen. Hierbij gaat het trouwens niet expres fout. Bij andere feesten passen ze expres de stijglading aan om het allemaal zo laag mogelijk te laten exploderen. Lekker sterren koppen vinden ze leuk daar.
 
zo zie je maar weer dat een centrale vuurwerk show ook geen goede oplossing is .
want als iedereen op de loop gaat wil je niet weten hoeveel gewonden en doden kunnen vallen nou ik weet niet of arno dat op zijn geweten wil
 
Back
Bovenaan