'Opslag politie in beslag genomen vuurwerk onveilig'

Babiloot

VWC lid
Politiemensen die illegaal zwaar vuurwerk in beslag nemen lopen gevaar bij het verwerken en opslaan ervan. Dat zegt Politievakbond ACP.

De bond wil dat Minister van Justitie en Veiligheid Ferdinand Grapperhaus snel maatregelen neemt tegen "onveilig opslag en transport van in beslag genomen vuurwerk''.

Voorzitter Gerrit van de Kamp van de bond wil een structurele oplossing waarbij het vuurwerk voortaan door specialisten wordt verwerkt, vervoerd en vernietigd. Omdat de komende weken de hoeveelheid opgeslagen illegaal vuurwerk naar verwachting sterk toeneemt, heeft de vakbond de minister gevraagd snel maatregelen te nemen.

Van de Kamp: "Veel van dit vuurwerk is krachtiger dan een handgranaat. Daar kun je niet voorzichtig genoeg mee zijn.'' Volgens de bond wordt de explosieve massa van het vuurwerk steeds zwaarder.

Bron: nu.nl
 
Ik meld me aan voor de nieuwe vacature die waarschijnlijk hier uit gaat komen mits ik het ook gecontroleerd moet vernietigen (afsteken)! Secundaire arbeidsvoorwaarden zijn verder altijd wel prima in de ambtenarij.
 
Ergens ook wel logisch, als het nu gewoon in een depot wordt gepleurd. De winkeliers moeten bakken met geld uitgeven om de bunkers veilig te houden, waarom zou dat bij de politie dan anders zijn?
 
Back
Bovenaan